Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vele miért bírta több ideig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivagyvalami kérdése:

Vele miért bírta több ideig?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos,de muszáj valakitől “tanácsot,segítséget” kérnem.

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk,szeretjük egymást,viszont a szex szinte szörnyű. Nem azért mert rossz lenne az ágyban. Hanem túl hamar (2-3perc)elmegy.És nem is az zavar,hogy én nem tudok elélvezni,hanem úgy érzem nem vagyok neki elég jó. Vagy nem szeret eléggé.Nekem ő az első,nincs viszonyítási alapom,csak azt tudom 2-3 perc nem feltétlen rekord idő. Nem tudom miért van ez. Az exével tovább bírta mint velem, és ez csak még szomorúbbá tesz. Vele miért bírta tovább? Őt jobban szerette? Vagy jobban kívánta?



2022. szept. 11. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igyekszünk majd helyre hozni de én nem akarom bántani. Így is jó nekem. Csak kiváncsi voltam,hogy az exe jobb volt e nalam,és ha igen mivel….
2022. szept. 11. 18:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Te jobban felizgatod.

Érdemes nyalással indítanotok, és amikor te már elélveztél, akkor dugjatok. Ha elélvezett, próbáljátok rá még egy menetre fél óra-óra múlva, lehet, akkor tovább bírná.

F52

2022. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom.
2022. szept. 12. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!