Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vele miért bírta több ideig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivagyvalami kérdése:

Vele miért bírta több ideig?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos,de muszáj valakitől “tanácsot,segítséget” kérnem.

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk,szeretjük egymást,viszont a szex szinte szörnyű. Nem azért mert rossz lenne az ágyban. Hanem túl hamar (2-3perc)elmegy.És nem is az zavar,hogy én nem tudok elélvezni,hanem úgy érzem nem vagyok neki elég jó. Vagy nem szeret eléggé.Nekem ő az első,nincs viszonyítási alapom,csak azt tudom 2-3 perc nem feltétlen rekord idő. Nem tudom miért van ez. Az exével tovább bírta mint velem, és ez csak még szomorúbbá tesz. Vele miért bírta tovább? Őt jobban szerette? Vagy jobban kívánta?



2022. szept. 11. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Pont hogy te feljebb tetted a lécet! Logika!

Ha a másikkal tovább bírta, akkor az kevésbé izgatta, és így több dolga volt vele, mire sikerrelk járt!

Te nagasabb kategória vagy neki.

2022. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszel észre a sötétben, félhomályban, vagy világosban?

A másik lány "félhomál" s most nem értelmileg mert ez egy hasonlat! Te meg egy fényár vagy neki.

2022. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyorstüzelő!
2022. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek a köszönöm! A haramdikhoz nincs hozzáfűznivalóm .
2022. szept. 11. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehetséges, hogy gyorstüzelő, csak reselli bevallani, és azért mondta ezt.
2022. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet tudni biztosra? Vagy mit is jelent pontosan?
2022. szept. 11. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Vszinüleg csak bekamuzza, hogy mással tovább birta. Gyorstüzelö pontosan azt jelenti amit leirtál. Bedugja, három lökés (Vagy 23, tök mindegy, lényeg, hogy gyorsan) elsül. Biztossan addig nem tudhatod mig be nem vallotta az igazságot.
2022. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat azt mindig mondja hogy ő nem bírja sokáig…. Mindegy is igazából nem lényeg nem emiatt vagyunk együtt. Csak én így nem vagyok kielegulve. De tényleg mindegy csak nem tudtam hogy velem van e a baj vagy sem……
2022. szept. 11. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Veled nincs gond nyugi!

Neked egy gondod van, ami miatt ezen kattogsz. Nem vagy kielégítve!

2022. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 vok. Nincs veled semmi baj, csak a jobol neked nem jut semmi. Ez azért baj és elöbb-utobb baj lesz a kapcsolatotoknak is. Inkább közösen lássatok neki megoldani ezt a problémát. Sokat lehet javitani ha mindketten komolyan akarjátok. (Ameddig pedig ez van, részben segits magadon, részben követeld meg, hogy szájjal, kézzel, stb. neked is nyujtson valamit az együttlétetek alatt!)
2022. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!