Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak a férfiaknak, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak, akiket megcsalt a feleségük, mekkora a pénisze, és mennyi ideig bírta a szexet?

Figyelt kérdés

Férfiak nők válaszát is várnám, de leginkább az érintettekét.

Köszi.


2017. szept. 6. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A szex minosege nem a merettol fugg. Es innentol fogva maris total ertelmetlen a kerdes.
2017. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A méret az egyik legfontosabb dolog a szexben. Csak akkor mindegy, ha 17 vagy 18 cm, az tényleg mindegy. Talán egy nő sem állítaná be 12cm-re, ha 20cm-t is be lehetne állítani. De sajna nem állítható.

Nem kell mellé beszélni, és áltatni a férfiakat, nőket ezzel a maszlaggal. A méret nagyon fontos, tehát nem értelmetlen a kérdés.

2017. szept. 6. 23:41
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok köze van hozzá.
2017. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Jót nevettem:D

Nem ezen múlik.

Egy 22 centis dorongot is meg lehet unni,főleg,ha rosszul használják:d

2017. szept. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Exemet folyamatossan csaltam .

Nagy és vastag pénisze volt. 1-2 óráig is birta. Utáltam

Kerestem olyat akinek kisebb és vékonyabb van . És max 15 percen belül elmegy.

Találtam

Már együtt vagyunk 2,5 éve

2017. szept. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15x4,5 cm 10-15 percig 48 f
2017. szept. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem ezen mulik ...

Volt kisebb es nagyobb merettel rendeljezo szeretom is

Altalaban elso blikkre nem a penisz meretet latod a pasinak szal ismerkedesnel irrelevans kerdes.

Ha megvan a vonzalom akkor meg plane !


Amugy a noi huvely rugalmas szal mindig idomul az adott peniszhez ... Es vannak PC izmok !

2017. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
A figyelmet es a torodest keresik a nok, ha nem kapjak meg otthon, akkor mennek felre. Nem azert mert kisebb a farok. Idiota kerdes.
2017. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván ezt nem sok nőtársam fogja beismerni, de tényleg számít a méret, teljesen más érzés egy rövid, vékony pénisz, mint egy hosszabb vastag. Mivel én nagyon nedves is szoktam lenni, a kis péniszt kb nemis érzem...viszont kicsivel is lehet élmény a szex, ha más dolgokkal kompenzálja, mert azt is lehet jól használni, de én személy szerint jobban szeretem a nagyobb méretet.


Viszont én ígyse-úgyse csalnék meg senkit, mert undorító dolognak tartom, szóval a méret ilyen szempontból tökmindegy lenne.

2017. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy nő szinte sosem azért csal meg egy férfit, mert kicsi a műszer...;-), vicces logika!
2017. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!