Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak a férfiaknak, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a férfiaknak, akiket megcsalt a feleségük, mekkora a pénisze, és mennyi ideig bírta a szexet?

Figyelt kérdés

Férfiak nők válaszát is várnám, de leginkább az érintettekét.

Köszi.


2017. szept. 6. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A méret az egyik tényező, nem a legfontosabb.

Az odafigyelés, az udvarlás, a felhúzás, az előjáték, a kényeztetés, az orál, a petting, a kitartás ugyanannyira fontos mint a méret.

2017. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Fruzs33 ***** válasza:

A hormonmentes youtube csatornán beszélnek a méretről teljesen korrekten.

Egy nőnek nem biztos,hogy az adott cerkamérettel van baja.Ha nem érzi jól magát a férfi mellett,akkor fennállhat ennek a veszélye.De kedves nőtársaim,inkább ilyenkor a szakítást ajánlom.Amúgy az számít,hogy hogyan tudja érvényesíteni a méretét a szexben(hogyan használja) nekem soha nem a méret számított.Volt nagyon rossz nagy mérettel,volt jó kisebbel.

2018. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Én pasi vagyok. Mindegyik nőmet csaltam szinte mert mindig nagyobb cicimre vágytam meg vagyonosabb nőre aki nem rajtam élősködik mint a többi móvári gyász.

Találtam is egyet akivel 4 éve hűségben vagyok. A kérdést megfordítottam. Uralkodni tudni kell ÷s nem szabad hagyni hogy nő uralkodjon

2018. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Exemet csaltsm amikor tudtam

Nagy és vastag volt neki

Túl sokáig bírta több mint 1 óra

Sose volt jó vele a szexfájt

Mindig repedtem véreztem

Így elkezdtem olyan pasival ismerkedni akinek kisebb van a gatyájában és nem kell 1-2 óra míg el megy

Szerencsére találtam

24N

2018. júl. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!