Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés mennyiben mas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mennyiben mas?

Figyelt kérdés
Azokhoz a nőkhöz szól a kérdésem akiknek az előző párjuk nagy szerszammal büszkélkedhetett viszont a jelenlegi kicsivel,kissebbel.vagy épp fordítva.arra lennék kíváncsi, hogy mennyiben más így a szex esetleg van e bármiféle hiányérzet vagy épp,hogy hozzá tesz?nagy a különbség méretben érzésben?az én páromnak én voltam az első tehát ő erre nem tud válaszolni nekem.koszonom a fáradtságot ha válaszoltok.

2022. szept. 11. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
sok kisf*aszú, ti vagytok a nyomorékok. miért fáj, ha valaki elmondja őszintén, hogy a nagy farkat szereti?
2022. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

11#Nem faj.Az fáj hogy gyökér módon adod elő az egészet.Érzéketlen tuskó aki, sértegeti a másikat.

Persze ertem én hogy nem érted hogy ez miért nem jó!

Mert egy nyomorék vagy.Persze nem tehetsz róla.

Es én ezt úgy sajnálom!

Na milyen volt?

2022. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell szidni 11-est. Nekem kicsi és vékony a kukim, de még én is igazat adok neki. Én se szeretem a ronda pinájú nőket, akkor nők miért szeressék a kis kukit...
2022. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
13. Ez aztán a kinyilatkoztatás. XD
2022. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Az előző barátomnak nem volt izmgazán nagy de elégvastag volt. És tudott fájdalmat okozni,ha nem figyelt...

Hosszútávon ez tette tönkre a kapcsolatunkat,egyszerüen mindig készülni kellet a sexre és még így is volt,hogy abba kellet hagyni mert fájt.


Ezért a kisebbeket de inkább a vékonyakat kedvelem.

2022. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
82%
Nyilván van különbség. De a szexnél az érzelmi oldal megkerülhetetlen.
2022. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!