Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés mennyiben mas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mennyiben mas?

Figyelt kérdés
Azokhoz a nőkhöz szól a kérdésem akiknek az előző párjuk nagy szerszammal büszkélkedhetett viszont a jelenlegi kicsivel,kissebbel.vagy épp fordítva.arra lennék kíváncsi, hogy mennyiben más így a szex esetleg van e bármiféle hiányérzet vagy épp,hogy hozzá tesz?nagy a különbség méretben érzésben?az én páromnak én voltam az első tehát ő erre nem tud válaszolni nekem.koszonom a fáradtságot ha válaszoltok.

2022. szept. 11. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Once you go black you never go back. Szerintem ez mindent elmond :D

29N

2022. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem mond ez el semmit sem, csak azt hogy nem voltál még se feketével sem fehérrel.


Femcel vagy talan. Ennyi

2022. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

#2


Inkább incel, ha érted mire gondolok :).

2022. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Persze, hogy értem. 🤣
2022. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
2. Tényleg nem értem, minek trollkodnod állandóan. Nincs életed vagy nő akit dugj? Unalmas.
2022. szept. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Jelenleg nincs párom de volt mond2


A kicsivel nekem könnyebb a szex nincs annyi macera mint a naggyal

2022. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon-nagyon rosszul esik, hogy szakítanom kell minden 18cm-nél kissebb meretű pasival. Fiatalon volt már szerencsém egy ekkora farkú és nagyon finom és szenvedélyes szeretőhöz, azóta csalódás minden más ami ennél kissebb. Hiába próbálkozom, nem látom őket igazi férfinak. Sajnos nem elég nagy a farkuk. És nem elég, hogy ezért rengeteget csalódom, még rosszabb, hogy nekik is a lelkükbe gázolok! Végül is nem tehetnek róla, ekkora van és kész. Sok jólelkű és aranyos pasit megbántani a farkuk miatt nagyon rossz érzés nekem! De nem tehetek mást, nem élhetek egész életemben olyannal akivel nem vagyok boldog! Mégis bűntudatom van! Van erre megoldás? Nem kéne törődnöm a bűntudattal?
2022. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

#7

Teljesen megértelek. Nekem ezért nincs pasim, egy nős szeretőm van de ő mindenben tuti és isteni a farka is!!

24L

2022. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

7#Igazad van.Nem tehetnek róla.

Te sem tehetsz róla hogy nyomorék vagy és másokban keresed a hibát.Ezért ajánlanék egy pszichológust.

A farokméret utca 10 alatt rendel.

2022. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

7-es!


Nem teljesen értem amit írsz. Erre a részre gondolok:


"Sok jólelkű és aranyos pasit megbántani a farkuk miatt nagyon rossz érzés nekem! De nem tehetek mást"


Miért kell ezen megbántódni? Vagy miért alakítod úgy, hogy bántó legyél? Feltételezem szex után meneszted őket, esetleg ghosting-olsz.


Lenne egy konstruktív javaslatom, de ahhoz embernek kell lenni, és őszintének. Mondd meg első randin, hogy neked milyen paraméterek azok (hossz, átmérő), ami alatt biztos nem fog működni


Ez a legjobb, amit tehetsz. Mert nem is kérdeztél rá h mekkora, de tudtára is hoztad a lényeget. 😉


F30

2022. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!