Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok valaki el tudja magyará...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valaki el tudja magyarázni mennyiben más érzés a hüvelyi és a csiklós orgazmus?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyszer volt hüvelyi, de leírom, nekem miben volt más. A csiklón nekem hogy is fogalmazzak, olyan élesebb, édesebb érzés. A hüvelyi mélyebb.
2020. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, valahogy jobb es melyebbrol jovo a huvelyi
2020. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én csak az én szemszögemből tudom, de parancsolj:

Nálam a csiklóorgazmus egy nagyon intenzív dolog. Általában az egész testem beleremeg, éd ahogy elélveztem, már nem esik jól, ha folytatják. Viiszont nem mindig hoz igazi kielégülést, van, hogy attól függetlenül kívánom a behatolást is. Viszont érzésben intenzívebb, igen.

Nálam a hüvelyi orgazmus nem annyira egetrengető, általában kiver a víz, nedvesedek jobban és persze, jó érzés, viszont nálam fokozza a vágyat, vagyis nem, hogy abbahagyni kellene az aktust, hanem folytatni. Esetenként nem csak egyszer élem át a hüvelyi orgazmust, hanem egymás után, szinte azonnal akár többször is.

2020. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 16. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Mind a kettőt elég sűrűn átélem,s egyformán élvezem.

Nem igazan tudom megmondani,hogy miben más a kettő (ezt érezni kell)..De a hüvelyi érzésre teljesen más,kiteljesedős..Főleg mikor jön hozzá a spricc..na az mindent visz

2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Lemaradt 19L
2020. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!