Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » HELP! Megrendeltem ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Megrendeltem ezt a hidraulikus pénisz nyújtó gépet Kínából és sajnos fennakadt a vámon. Egy csomó adatot kérnek hogy mi van benne, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Írtó ciki..

2022. szept. 9. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
😂😂😂😂
2022. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A gravitációs változatot kellett volna választanod. 😆
2022. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Csatolj hozzá akkor adatokat, de vigyázz mert a phaszmérő hivatal formanyomtatványán kell benyújtanod és centiként 5% a vámtarifa 😂
2022. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ugye tisztában vagy vele hogybaz ilyen gépek vásárlását fel kell tüntetned adóbevallásnál, és a vagyonnyilatkozatodban?.

De a legjobb ha a CV-hez is csatolod.

2022. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Írd bele az igazságot, legalább a vámosok is röhögnek egy jót rajtad :D
2022. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Értem én hogy gáz a szitu de egy 30 centis lóf@sz simán megér ennyi kellemetlenséget. A 30 centi pedig garantált ha ezt a csodás terméket használod. És ez még mind semmi. Ha megrendeled a Megaballs étrendkiegészítőt is akkor a heréid is arányosan hozzáfejlődnek a kéjrúdhoz, egyenként minimum teniszlabda nagyságúra. Ha pedig ez nem volna elég akkor egyszerűen csak rendelj még egy dobozzal hozzá és a második dobozt most féláron megkapod,a hülyének is megéri nem hogy neked.
2022. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
kuldj linket légyszi h honnan tudom megrendelni. hidraulikusat még nem láttam
2022. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a gépet már nem kapod meg, mert hatásos. /üdv. a vámosok/
2022. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Te rendelni ócó kínai vízszűrősz porszívó ezeröccá?

Legközelebb alkatrészenként rendeld meg! A vám nem olyan okos, hogy össze tudná rakni a képet. 😂

2022. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Hidraulikus gyokér vagy, a farkad meg semmilyen kínai szartól sem lesz nagyobb
2022. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!