Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb "mérettel" elveszíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb "mérettel" elveszíteni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és ismerkedem valakivel elég nagy mérettel rendelkezik, mielőtt valaki írja, hogy kamuzik nem tényleg elég nagy neki 20+...

Mielőtt arra kerülne a sor jobb ha beszerzünk egy síkosítót? Tudja, hogy szűz vagyok és óvatos lesz de gondolom akkor is kellemetlen lesz az első.

Vagy megfelelő előjátekkal esetleg jobb lehet az élmény? Ehhez valóban hozzá kell "szokni"?

Kívánom és engem nem zavar, hogy nagy mérettel rendelkezik és ezen a téren is passzolni akarok vele.



2022. szept. 8. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

45

Milyen vastag?

2022. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
39-es voltál. ;)
2022. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Látom megjegyezted, egészségedre :)
2022. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Nem is az, csak a negyvenes év vagyok, szóval te nem lehetsz. 😅 Utána meg már egyértelmű.
2022. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

Na tessék. :)

Lehet törlődött valami, azért láttam úgy.

2022. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
77%

En 21 centissel vesztettem el, fel voltam izgulva de még így is eléggé fajt, és utána meg az elkovetkezo pár alkalom is.

Sőt, 1 éve vagyunk együtt, december óta élünk szexuális életet és van hogy még ma is kellemetlen érzés, ha mondjuk sokáig csináljuk. A 20 centi igen nagy. De egy tapasztalt fiúval lehet élvezni egyébként, nekem is az a barátom, viszont tényleg elég nagy

2022. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

56. Mert te is szűkebb típus vagy mint én. Ez normális. :)


39 voltam

2022. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
57 : Te csináltál magaddal valamit jól sejtem? (: A 22 / 5,5-ös vagyok. A másik számomat már elfelejtettem. :) Legyek B
2022. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
90%
58. Mit? Szimplán túl szűk vagyok, arról nem tehetek xD viszont hosszú a vaginám, így nem fáj ha a párom töcsköl miután volt előjáték. De igazad van, kellene valamit vennem gyakorolni, de csóróság van. :D
2022. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
91%
A vastagságra gondoltam elsősorban, nem a hosszra. De ezek szerint akkor nem. Természetes “kopás” lesz az. :)
2022. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!