Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb "mérettel" elveszíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb "mérettel" elveszíteni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és ismerkedem valakivel elég nagy mérettel rendelkezik, mielőtt valaki írja, hogy kamuzik nem tényleg elég nagy neki 20+...

Mielőtt arra kerülne a sor jobb ha beszerzünk egy síkosítót? Tudja, hogy szűz vagyok és óvatos lesz de gondolom akkor is kellemetlen lesz az első.

Vagy megfelelő előjátekkal esetleg jobb lehet az élmény? Ehhez valóban hozzá kell "szokni"?

Kívánom és engem nem zavar, hogy nagy mérettel rendelkezik és ezen a téren is passzolni akarok vele.



2022. szept. 8. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
73%

Honnan tudod mekkora neki ?



Ez is kamu

2022. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
89%
Sikosito legyen mindenkepp, es idovel persze hozzá fogsz szokni
2022. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
14%
Durva lesz az első de utána imádni fogod.
2022. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
82%

Az a lényeg hogy legyél kellően felizgult állapotban. Akkor még ha fáj is és kellemetlen lesz elsőre, akkor is élvezni fogod. Meg az sem hátrány ha nem csak felnyársal. :D


29/F

2022. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Első.

Láttam már onnan...

2022. szept. 8. 17:02
 6/63 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy csaj, látta a farkam ami 12 cm. 16-ot tippelt. Szóval erről ennyit hogy láttad, meg a másik dolog hogy a többséget bemondásra simán félre lehet vezetni. Ja plusz 5-6 centit mondasz azt is vesz.pják
2022. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
69%
Beszo.ják*
2022. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
81%

#5


És szűzként még egy zollstock is épp volt a farzsebedben? :)

2022. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy még, oké... De meg is van még a szűzhártyád? Vagy már próbálkoztál segédeszközökkel? Azért egy 20+ cerka főleg még ha vastag is tud kellemetlenségeket okozni. Főleg egy szűz lányban. Lehet hogy be sem fog férni és félbeszakad az aktus. Mármint hogy behatolásra nem is fog sor kerülni, mert túl nagy. A helyedben előbb kitapasztalnám saját magam, hogy nekem még mi fér bele (szó szerint is) és még azt sem bánnám ha egy vibrivel veszíti el... Inkább ez, mint egy kellemetlen első tapasztalat, ami azért megmarad... Elég problémás dolog ez így elsőre. Nem minden nő alkalmas a 20+ centi befogadására, és a férfinak sem tesz jót ha állandóan óvatoskodni a kell hogy neked ne okozzon fájdalmat.


29/F

2022. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
8.Nem de az ő kezében volt... 😆
2022. szept. 8. 17:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!