Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme harminc felett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harminc felett prostival elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Gondolkodik még valaki ezen? Vagy van aki megtette? Mi változott? Önbizalom, ilyesmik tekintetében...
2022. aug. 25. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem érdemes. Férfiaknál amúgysem “látszik/érződik” a szüzesség úgy mint a lányoknàl. A kezdeti esetlenséget meg magyarázhatod azzal hogy már jópár év kimaradt és kiestél a gyakorlatból.
2022. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
persze! meddig vársz?
2022. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szexet mindenképp érdemes kipróbálni, a legjobb dolog a világon!
2022. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj prostihoz, ha szexelni akarsz és nincs más akivel tudnál. Az mindegy mennyi idős vagy meg szűz vagy-e. Ne azért menj kurvázni mert 30 vagy vagy mert szűz vagy. Hanem azért mert dugni akarsz és más opció nincs.
2022. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, van. De 20 alatt még inkább:-)
2022. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Könnyen beszél az akinek megy a csajozás, de nekem nem megy. Ha lenne más opció, már nem lennék szűz... Részben kíváncsi is vgyok, meg hátha dob valamit az általános önértékelésemen is. Ezért érdekelne sorstársak véleméne...
2022. aug. 25. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog dobni az önértékeléseden, hiszen csak a pénzért lesz veled.

Azért menj prostihoz, mert dugni akarsz. 30 felett vagy és még mindig szűz, szinte biztos túlgondolod az egészet. Ne gondolkozz, hívj fel egy prostit és foglalj nála időpontot.

2022. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6

Ha szereted a szexi milf-eket dobj egy privit, és megbeszéljük... 😉

2022. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az önbecsüléseden meg a magabiztosságodon nem fog változtatni,

de legalább kipróbálod milyen egy punciba elélvezni.

Jóljöhet a tapasztalat, ha később mégis találnál egy nőt magadnak.

2022. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 25 évesen döntöttem úgy, hogy elég volt, elmegyek prostihoz. Igazából nem volt egy nagy élmény, túlizgultam az egészet, de utána valahogy mégis dobott rajtam valamit, mert elkezdtek jönni a csajok. Előtte meg semmit. Persze, lehet, hogy csak véletlen. Szerintem ne agyalj rajta, keress egy szimpatikus csajt és próbáld ki.
2022. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!