Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb "mérettel" elveszíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb "mérettel" elveszíteni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és ismerkedem valakivel elég nagy mérettel rendelkezik, mielőtt valaki írja, hogy kamuzik nem tényleg elég nagy neki 20+...

Mielőtt arra kerülne a sor jobb ha beszerzünk egy síkosítót? Tudja, hogy szűz vagyok és óvatos lesz de gondolom akkor is kellemetlen lesz az első.

Vagy megfelelő előjátekkal esetleg jobb lehet az élmény? Ehhez valóban hozzá kell "szokni"?

Kívánom és engem nem zavar, hogy nagy mérettel rendelkezik és ezen a téren is passzolni akarok vele.



2022. szept. 8. 16:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
75%
6 centi? És hogy jött ki? Körbetekerted?
2022. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
63%
Olyan vastag. Másnak csak 4,5, az az átlag. Hidd el, meg kellett szokni.
2022. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
75%
40. Értem, köszi.
2022. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
67%
4,5 az szerintem több az átlagnál.
2022. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
41%

én pont tegnap feküdtem le a barátnőmmel először, mind a kettőnknek az első alkalom volt. előtte már oráloztunk és kézimunkáztunk többször. nekem is nagy van (21centi) nagyon félt, hogy fájni fog, ezért sokáig húztuk. sajnos beigazolódott a félelme. szerintem az én hibám is, mert én sem vagyok tapasztalt, nem tudtam annyira figyelni rá. én elélveztem, de ő végig sírt, de kérte, hogy ne hagyjam abba. viszont tegnap óta nem tudom elérni, suliba sem jött :/


az én tanácsom, hogy ne kezdő fiúval legyen az első

18F

2022. szept. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
93%
45: Le kellett volna állni. De tapasztalatlanságodból kifolyólag hallgattál rá. :( 18 vagy azért már nem gyerek...
2022. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
91%
Hát baszki ezzel lehet hogy egy életre elvetted a kedvét a szeretkezéstől. Ezen most rohadtul kezdj el agyalni, hogy hogyan fogod menteni a menthetőt!
2022. szept. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
30%

#45

Az én párom is talasztalatlan volt nagy pénisszel, mégsem siratott meg. Az, hogy figyelsz-e a másikra, nem a tapasztalaton múlik. Ha annyira fáj neki, hogy sír, az nyilván nem azt jelenti, hogy baromira élvezi, és elég nyilvánvaló jelét adta, hogy nem jó neki. Akkor miért nem álltál meg? Önző, szemét dolog.

2022. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
83%

48. Én tapaszaltként könnyeztem a párom méretétől.



40,42 voltam

2022. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
20%
ő baja, minek kellet neki lóf*sz*
2022. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!