Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A srác akivel ismerkedek azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel ismerkedek azt akarja, hogy menjünk moziba és ott a film közben kiverjem neki. Ez normális dolog szerintetek? Meg tegyem neki?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 22:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Eszem megáll.

Hülyével jársz?

2022. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
55%
Ekkora nyulbélát, én inkább mozi utáni szpást vagy dugást kérnek, kiverni én is kitudom ha arrol van szó
2022. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
55%
Kérdés mióta vagytok együtt, sok embert izgat ez, sok csajról tudok, akik terveznek vagy már tettek ilyet.
2022. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
64%
#23: kamu. Szinte minden moziban kamerák vannak, azonnal lépnek, ha ilyen van.
2022. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
én még egy kamerát se láttam. csak a művész mozikban. ki ne találjátok hogy rejtett kamerák vannak. a cinema mozikban én még nem láttam
2022. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

#25: nyilván így már más. Ha te nem láttál, akkor nincsenek is! Olyan nincs, hogy ha te még nem láttál valamit, akkor az nem is létezhet! (Istenem...)

Amúgy bizony, tele vannak a mozik kamerával, a Cinema City láncban konkrétan mindegyikben van. Nyilván nem elsősorban azért, hogy lebuktassák a szexelőket, az elsődleges cél az illegális felvételek megakadályozása, de régen gyakori volt a rongálás, alkoholfogyasztás, tiltott ételek italok fogyasztása stb, és emiatt is használják.

2022. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
55%
A moziterem nincs bekamerázva ...
2022. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#27: de bizony, be van.

Ne terjessz hazugságot.

2022. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
#26 "te még nem láttál valamit, akkor az nem is létezhet!" de létezhet, de ha bemegyek egy terembe, és nem látok egyet se, akkor ott nincsen. vagy amikor én megyek akkor leveszik, és amikor te akkor vissza szerelék? érvekel magyarázd már meg ezt? vasárnap megyek, minden sarkot megnézek
2022. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
#29: nyugodtan. Aztán gyere és kérj elnézést.
2022. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!