Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan férfiak akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsidrazsii kérdése:

Vannak olyan férfiak akiknél az a normális hogy a kapcsolatai mindig csak szexel indulnak?

Figyelt kérdés
Az új partnerem, elmondása szerint inkább barátnői voltak mint kalandok. De eddig csak szex volt,megis bizonyos hozzá szolasaibol az jön le majd járni akar, de idővel alakul ez ki. Tényleg úgy érzem hogy nem kihasznál, inkább csak nem akar hamar belefutni dolgokba. De közben nem ismerkedünk, csak szexuálisan. Ha nem fut párhuzamosan a kettő akkor ez hogy van?

2021. nov. 20. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
A jó szex fontos, nem rossz az ha már az elején kiderül működik-e a dolog, vagy nem.
2021. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, fordítva ülsz a lovon. A szex az ismerkedés után, kapcsolatban jön. Nem köszönés/üdvözlésképpen. 😃
2021. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar valszeg marad ilyen felszines kapcsolatnak. Ha tenyleg erdekelned, akkor ereztetne hogy meg akar ismerni most. Olyan nincs, hogy "most csak kurogatlak, de majd egyszer jo leszel igazi kapcsolatnak" Az irasodbol az jon le, hogy te szeretnel tobbet, ugyhogy vagy szakitasz vele minel elobb, vagy serulni fogsz.
2021. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex az ismerkedés után van. Ennek a palinak én egy szavát se hinném a helyedben. Az ilyen 'majd kialakul' meg hasonló dumák mind csak beetetés. Egy férfi kb azonnal tudja, hogy akarna-e többet az adott nőtől és ha igen, akkor nagyon beveti magát és meg akarja szerezni. Ha téged csak kúrogatnak, azzal sincs semmi baj, csak nehogy elkezdj kötődni vagy reménykedni, mert madarat csinálsz magadból.
2021. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tényleg idő közben szoktak kialakulni érzelmek, a szexuális preferenciákat viszont fontos megismerni kapcsolat ELŐTT, mivel kontraproduktív ha egy olyanhoz kezdesz el kötődni, akivel rájössz hogy tök szar a szex(ebből alakulnak ki a folyamatos "párom nem elégít ki, mit csináljak" GYK-s kérdések). Konkrétan volt olyan hogy első talin elgondolkoztam hogy ezt a lányt inkább hagynom kéne, végül nem hagytam és nagyon kötődni kezdtem hozzá. Azóta meg ő már az exem, de csomószor gondolkozom rajta hogy újra ráírjak

21F

2021. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös írj rá exedre. kiderül hogy tovább tudtatok-e lépni, vagy még mindig van köztetek láng
2021. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
mazsi hisz a kapcsolatban :D szex elött meg után, csak beszélgettek valamit gondolom. elöre gondold át milyen kérdéseket akarsz neki feltenni.a light-osakat szex elött, kérdezd meg. a keményebb kérdéseket szex után. kb 2-3 év együtélés után lehet megismerni a másikat. 2-3 év alatt hozza az élet azokat a szituáciokat, amikben kiderül hogy a másik hogy kezeli az élet problémáit. ezért is van hogy 2-3 év között sok kapcsolat megy tönkre,mert kiderül másikról hogy nem jól veszi élet akadályait, vagy tul önző stb...
2021. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmmel is egy alkalmival indult, majd mellettem állt barátként egy nagyon nehéz időszakomban, ami összekovácsolt minket. Ma már a menyasszonyom és meg van az esküvő dátuma is. 28/f
2021. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!