Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan pasival aki nem tud rendesen megdugni? Vagy nem áll fel neki vagy menet közben lankad és ott hagy mindig kielégületlenül?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ne dobd a pasid.

Néha találkozzunk, megduglak, úgy rendesen, aztán hazamész hozzá😉


37F

2022. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Biztos, hogy nem. Nem vagyok aszexuális, mint minden normális embernek, szükségem van a jó szexre, mind fizikailag, mind érzelmileg.

Ugyanúgy, ahogy ha én nem akarnám soha kielégíteni, jogos lenne, ha dobna.

2022. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
#8: a nők ezt csak meg fogják köszönni. Ilyen hozzáállással nem csoda, hogy nincs nőd. :)
2022. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

13-as jó vagy már... a nőknél alap, hogy a pasi magas legyen és gazdag. Melléje döngessen úgy, mint Rocco Siffredi. Ezt a legcsúnyább nők is elvárják!


Bezzeg, ha egy pasinak nem kell egy csúnya nő, az már egy hülye k...csög. Ez van kár szépíteni és nem vagyok szűz, nő meg nem is kell. 8-as voltam.

2022. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%

#14: ez egy alaptalan marhaság-halmaz. Tipikus incel-duma, minden realitástól mentesen.

De hát, ilyen a lúzerek élete.

2022. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor Andrew Tate is incel? 🤣


Csak a férfiak selejtek és MINDENT megengednek a nőknek.

2022. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!