Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnek fáj szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek fáj szeretkezés közben a behatolás, az lehet azért mert nagy a férfi mérete,és a nő nem tudja rendesen befogadni? Eddig 15-6 cm-es mérettel rendelkező pasijaim voltak, de mindnél fájt a dolog. Lehet az,hogy túl szűk vagyok?

Figyelt kérdés
Előjáték mindegyiknél volt,szóval ez biztos nem okozhatott gondot, a nedvesedés is rendben volt. 28/n
2022. aug. 6. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Utána már jó,csak az elején fáj?
2022. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos utána sem jó,és emiatt volt 3 szakításom is. Utána nem volt partnerem
2022. aug. 6. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
16-17 nekem, az átlagnál vastagabb. A lányok felének fájt és nem azért, mert ne lettek volna nedvesek.
2022. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért annyira nem kéne, hogy fájjon, ennyi idős korodra kell, hogy táguljon annyit, hogy könnyen menjen. Könnyen előfordulhat, hogy rágörcsölsz, de akár orvosi probléma is lehet. Próbálkozz dildóval magadnak, plusz szerintem beszélj erről a nőgyógyászoddal, hogy vizsgáljon ki alaposan.
2022. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem méretfüggő a dolog.

Volt, hogy a 13 cm fájt, a párom 19-ese meg nem szokott.

2022. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el nőgyógyászhoz, van egy olyan betegség hogy endometriózis. Ennek az egyik állandó tünete a fájdalmas közösülés. Barátnőmnek is ez volt, képtelen volt élvezni a szexet, pedig előtte falta a pasikat.

Beszélj a nőgyógyászoddal. Nem biztos, hogy e miatt van, de egy sor vizsgálat nem árhat. :)

30N

2022. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
lányok, ti honnan a fenéből tudjátok h hány centis a barátotok farka? leméritek? vagy bemondás alapján? saccoljátok? vagy közösen méregetitek mindegyikkel?
2022. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!