Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkoholos tartalmú ital ivása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholos tartalmú ital ivása esetén nektek feláll rendesen?

Figyelt kérdés

Ha alkoholt isztok, akkor feláll rendesen?

Nekem nem mindig szokott.. Ez normális?



2022. jún. 28. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Lány vagyok, de a páromnak, ha bort iszik, akkor áll, mint a cövek, ha esetleg sört meg rövidet, akkor nem
2022. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Én azt vettem észre, hogy nem az alkohol befolyásolja hanem a fáradtság. Ha iszom feláll, nincs ezzel gond. De mindig éjjel vannak a bulik, és éjfél után már kezdek fáradni. Hajnali 3-4 körül már csak aludni akarok menni. Ha ilyenkor akad horogra egy lány, akkor nem biztos, hogy feláll.
2022. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem
2022. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Kanosság érzésre jó hatással, szexre magára ellenkezőleg, rossz hatással van. Egyébként sem alkoholizálok.
2022. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem még baromi részegen is, sajnos volt már ebből baj
2022. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Kevés alkoholtól igen, soktól nem.
2022. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha párom ivott szex soha nincs. En meg akkor akarnám kegyetlenul:(
2022. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mennyiségtől függ nálam
2022. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Feláll, de attól függ mennyit iszol. A kis-közepes mennyiség oldja a gátlásokat, megy mint a karikacsapás. Ha viszont túl sok a töltés az agyban akkor az már kontraproduktív. Te ugyan akarnád, de a berendezés csütörtököt mond. Mindenkinél egyedi mikor lendül át a ponton, van aki tántorgós részeg és még képes erekcióra, más már közepes szalonspiccnél teljesítmény-csökkenést szenved.
2022. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, a volt páromnál hasonló, mint az 1-es írt, akkor 2 órán keresztül is bírta, és nem csak reszelt.
2022. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!