Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iskolában lehetett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolában lehetett volna szexuális élményem, ha nyitottabb lettem volna?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan dolgot hallani, hogy középiskolában vagy van ahol már általánosban iskolában már átesnek az első szexuális élményeken. WC-ben orált ad a csaj a fiúnak, kézzel kiveri neki vagy a srác megujjazza, vagy éppen szexelnek titokban. Én középiskolában rengeteg csaj között voltam, de csak egy ilyen magánakvaló fiúként éltem a mindennapjaimat. Bánom mert úgy érzem elszalasztottam a lehetőségeimet, hiszen ott a legnagyobb esélyem csajozni. Lehetett volna valami szexuális kalandom ha belefolytam volna a közösségi életbe?

22/F



2022. szept. 2. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezek nem annyira valós történetek, inkább kitalált dicsekvések lehetnek. Egymással versengés a felnövekedés időszakában.


("Járások", már lehetnek tinédzserek között - de hogy ezek minden esetben komoly kapcsolatok-e?)


Szerintem egyáltalán ne bánd meg a múltadat! Én nő létemre közel 23 évesen voltam először közvetlen testi érintkezésben férfival - mégsem lett belőle hosszan tartó együttélés/házasság!

2022. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetedben a válasz: igen. A WC-ben orál és hasonlók, azok tényleg inkább legendák, de a kollégiumban és legfőképp az osztálykirándulásokon elég szépen lazultak a gátlások. Hasonló suliba jártam (kb. ötszörös lánytöbbség volt), társaságilag sokan kedveltek is, de onnantól, hogy egy lány elkezdett rám másképp tekinteni (vagy én őrá), mindig teljesen elbalf.szkodtam mindent, még olyankor is, amikor kendőzetlen nyíltsággal rám nyomult az osztálytársnő.

Utólag nem kesergek az elszalasztott lehetőségek miatt, később pótoltam be a lazább-bulizósabb korszakot (meg azóta már nős vagyok), na meg fiatal felnőttként amúgy is sokkal gazdagabb és örömtelibb szexuális életre van lehetőséged, mint kamaszként, amikor pénzed semmi, az idődet (meg úgy általában mindenedet) meg anyádéktól kezdve a tanárokig egy csomó ember próbálja beszabályozni. Inkább csak arra figyelj, hogy valóban azért sokaknak megtörténnek az első élmények, szóval alap szinten próbálj képben lenni, készségek terén rendben lenni, hogy ha majd oda kerül a sor, ne ott tarts, mint egy 15 éves gyerek.

2022. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sokat visszagondolok milyen jó volt, de á... én mindig csak ez a kívülálló voltam. Miért nem tudtam soha se elvegyülni köztük, nem tudom. De még évek után is vágyódom, hogy lehessek valamelyik csajjal. Azon gondolkozom hogyan lehetne mégis egy volt osztálytársnőmmel kapcsolatba lépni. Hogyan vehetném rá hogy esetleg lefeküdjek vele.

Tényleg, valakivel nem történt hasonló, nem tud valami tanácsot adni?

2022. szept. 3. 17:27
 4/8 after stroke ***** válasza:
98%
A jövőn stresszelni, vagy a múlton rágódni a legnagyobb ostobaság, amit tehetsz. A pillanat szépségét csak akkor tudod átélni, ha "jelen vagy a jelenben".
2022. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is fölösleges ide visszavágyni.

Keress új élményeket.

2022. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tanárnénivel lett volna a legjobb, hidd el.

De mindegy, ami elmúlt, elmúlt.

2022. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A volt osztályfőnököm az egy dögös nő. Angoltanárnő volt. Középkorú volt, feketehajú, molett és sokszor volt rajta kivágott ruha. Úgy hajolt a tanári asztal előtt, hogy be lehetett látni a mellei közé, meg amikor a táblára írt, bevágott neki a popsiján a bugyi. Én első padból frankón láttam mindent.
2022. szept. 25. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Lányként írom, hogy ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy részegen megujjaz vmi random srác (aki ebben az esetben te lennél), azt utólag a csajok rohadtul megbánják xD kérdés, ki akarsz lenni, a tegnapi részeg este nagy hibája, vagy a srác, akivel valami komoly is kialakulhatna? Esetleg a csávó, aki nem áll készen egy komoly kapcsolatra, cserébe iszonyú figyelmes és jó az ágyban...mert ugye ezek az elázott fiúk sosincsenek a helyzet magaslatán...

Nyilván már késő, és ebbe sokan nem gondolnak bele, csak mondom, hogy kb tíz perc élvezetért cserébe a csaj szemében már a béka s.egge alá is kerülhetsz. Ha ez nem baj, akkor nyilván lehet csinálni, ha meg igen, akkor érdemes magadba bolondítani a csajt, vagy ha csak szex kell, akkor ne vodkaszagú lehelettel támolyogj oda és tedd a kezed a bugyija alá. Előtte jó vágyakozni a másikra és józanon egymásnak esni.

Amúgy a wc-s dolgok nem legendák, tényleg van ilyen xd. Én nem csináltam, de egyik barátnőm igen.

2022. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!