Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha ti nem utasítjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti nem utasítjátok el a szexuális tartalmú bókokat sem egy sráctól, akkor nyitottabbak lennétek többre is?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal a neten, volt már képcsere, csak az a baj, hogy a távolság miatt túl sok jóra nem lehet számítani. Viszont órák hosszat csetelünk néha, sokat bókolok is neki (rendszeresen dicsérem a belső tulajdonságait is, próbálom éreztetni vele, hogy értékelem őt, és ezt többször nyíltan le is írtam neki), fehérneműs képeken is láttuk már egymást. Párszor már leírtam neki azt is, hogy vonzónak, szexinek, izgatónak találom őt, hogy nagyon jó alakja van, és hogy beindult tőle a fantáziám. Nem szokott tiltakozni, és bevallom, engem izgatna a dolog, hogy kicsit tovább menjünk ennél, de nem tudom, hogyan vessem fel. Ilyen esetben van esély arra, hogy én is bejöhetek neki? Nem írt rossz véleményeket az alakomról, és tényleg nem problémázott eddig semmin sem, amit leírtam neki. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Nagyon aljas vagyok, hogy ilyeneken töröm a fejem? A beleegyezése nélkül nyilván nem lépnék tovább, de fogalmam sincs, hogyan beszéljem meg ezt vele, egyáltalán hogy mire lenne nyitott. Akinek van bármilyen ilyen jellegű tapasztalata, ötlete, véleménye, attól szívesen fogadom. Elsősorban lányok véleményére lennék kíváncsi, de olyan srácok is kommentálhatják a kérdést, akik voltak hasonló helyzetben, és esetleg történt valami több, mint beszélgetés.

2020. dec. 2. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2020. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: És ez mitől függ?
2020. dec. 2. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem 18/L
2020. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: És akkor miért nem utasítod el az ilyen bókokat? Jó hízlalni a májad?
2020. dec. 2. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Aham láttad képeken... hát ha majd látod élőben is kamerán, vagy telefonon beszéltél vele akkor talán...

Ja és találkozásnál mi lesz? Na az meg ott elválik. Ha személyesen nem jössz be valakinek, nincs meg a kémia akkor tökmindegy mit beszéltél meg vele előzetesen nem lesz a válasz. Szóval pajti, netes enyelgés helyett inkább azon törpölj hogy mielőbb találkozz vele személyesen.

2020. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: A távolság miatt esélytelen a találkozás, vagy ha meg is történne, akkor sem lehetne fenntartani egy kapcsolatot. Ettől függetlenül izgat a gondolat, hogy mi történne, ha többet látnánk egymásból.
2020. dec. 2. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki tetszik attól em fogadom úgy a szexuális bókokat. De a haverokkal sokszor beszélünk kétértelműen.
2020. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!