Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyitottabb, és lazább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitottabb, és lazább lettem volna már lett volna barátnőm?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz, és ő mindig azt mondja hogy nagyon értelmes vagyok, semmi rosszat nem lát bennem, csak azt hogy nem önmagam vagyok. És én is érzem azt hogy néha mintha nem tudnám úgy irányítani magam ahogy szeretném, Leginkább a mozgánál, és a beszéd, viselkedésnél van ez, mintha akadályozna valami.

Ha ez nem lenne velem akkor már lehetett volna barátnőm? Az a rossz hogy úgy érzem én erről nem tehetek, szeretnék normális lenni, de így nem tudok. Én idegesít hogy ez meggától abban amit szeretnék.


2021. márc. 31. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy szeretnél mondani valamit, de más csúszik ki a szádon?
2021. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy gátlásosság, rengeteg ember szenved benne, mert nem mondanám betegségnek, ezért nincs is rá 1 pirula, amit ha beveszel, meggyógyulsz


Egyszerűen nem vagy olyan, amilyennek szeretnéd, hogy lássanak, másfelől sok ember fiatalon kezdte a szárnypróbálgatást, mentek a bénázások, a merev testtartás, feszengés, görcsös párkeresés, nekem 14 évesen olyan hülye csajozós dumáim voltak, hogy ha ma hallanám magam, sírva röhögnék saját magamtól :D


Egyszerűen mindenkinek ki kell járnia egy utat, amikor tapasztal, sajnos a magyar nők nagyrésze a jó pasikra bukik, ez meg részben genetika, tehát egy félszeg, önbizalomhiányos embernek nem sűrűn lesz sikerélménye, nincs meg a löket, ezért gátlásai lesznek, ami addig tart, ameddig nem lesz önkritikája

2021. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen - mivel nem blokkolna a kezdeményezésben, a kommunikációban, udvarlásban. Folytasd a terepot. segíteni fog!
2021. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!