Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék nyitottabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék nyitottabb, lazább kötetlenebb lenni, amit oly sok nő keres egy férfiban?

Figyelt kérdés

Sajnos egész gyerek-kamaszkoromban (20 éves koromig) nagyon sokan lenéztek, átnéztek rajtam, ezért az önbizalmam elszállt. Volt több komoly kapcsolatom, voltak csak szexkapcsolataim is ezzel nincs gond valahogy mindig sikerült. Mostanra egy viszonylag jóvágású férfi lettem, sokan megnéznek, és NEM szánalomból.

A kérdés már csak az, hogy a fejemben lévő falakat hogyan tudnám ledönteni...és fogadni ezeket a flörtöket stb.?

Jelenleg az van, hogy a hűvös elegancia, mosoly alig, mindig komoly arc. (afféle Jason Statham styl, de a valóság nem film, és ez nem igazán jön be)

Érdekes azonban, mert ha pl online megismerek valakit, és utána találkozunk, akkor teljesen más vagyok: pont mint amit fent írtam. Valahogy úgy érzem, hogy akkor már "feltörtem" a héjat.

Ezt kellene átvigyem a még ismeretlen, de flörtölni próbáló nők felé. Igazából az van hogy piszkosul tartok az elutasítástól, hogy barátja van vagy ilyesmi.

Oké, 26 évesen ettől sokkal tovább kéne lássak, főleg a mostani külsőmmel, de a beidegződések sajnos megvannak.

Köszi aki elolvasta, és annak is aki érdemi választ ír!



2017. máj. 4. 08:11
 1/5 anonim válasza:
26%

Csütörtökön elsősorban a Dunától keletre és a Dunántúl északi felén alakulhatnak ki záporok, zivatarok, egy-egy hevesebb zivatart felhőszakadás, jégeső is kísérhet.


Zivatarok környezetében erős, viharos lehet a szél.

A Dunántúlon hosszabb naposabb időszakokra is számíthatunk.


Hajnalban 6-14, napközben 17-24 fok valószínű, de a zivatarokat követően átmenetileg visszaeshet a hőmérséklet.


Kettősfronti hatás.

2017. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, ezt eddig is tudtam, hogy a nők szeszélesek, mint az időjárás. Köszi.

a kérdés most magamra irányul, nem rájuk.

2017. máj. 4. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az önképeddel rendben vagy akkor hogy-hogy még önbizalom hiányos vagy? Ne félj nyitni mások felé pláne ha latod, hogy az viszonozza.Esetleg, ha pedig félsz a vissza utasítástól csak annyit tudok tanácsolni, hogy legyél kedves és normális egy nővel, és ne rámenős, azt biztosan értékelni fogja.
2017. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapsz két idézetet.


"Manókirály!

Számtalan veszéllyel teli út során

eljutottam hozzád - túl a manók városán -

hogy visszaköveteljem az Ellopott Gyermeket!

Akaratom erős, mint a tiéd, s királyságom épp oly nagy...

Nincsen fölöttem hatalmad!"


"Vagyok, aki vagyok. Mert kell egy ilyen is."


Használd fel őket jól!

;)

2017. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetsz jobb bármiben az életben? Megfelelő hozzáállással és sok gyakorlással.
2017. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!