Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak akkor lesz párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lesz párom, ha nyitottabb és kedvesebb személyiség leszek?

Figyelt kérdés

Akik ismernek, azt mondják, hogy nagyon sok férfi összetenné a két kezét, ha olyan párja lenne, mint én.

Mégis azt látom, hogy mit sem ér az, ha nőies vagyok, sportolok, tudok főzni, normálisan viszonyulok az emberekhez, mert senki sem akar megismerni, ha elrontok mindent az ismerkedés legelején.

Az a problémám, hogy nagyon nem tudok kommunikálni, de tényleg, a beszéd, az ismerkedés nem az én asztalom. Hihetetlenül zavarba tudok jönni, és onnantól kezdve megszűnök önmagam lenni és inkább elkussolok, hogy nehogy még jobban elrontsam az egészet. Nem tudok bájologni, jópofizni sem és az is rátesz egy lapáttal, hogy régóta vagyok egyedül, és körül leng egy olyan zárkózott atmoszféfa, amit mások is megéreznek.

Nem panaszkodásképpen írom ezeket, mert szeretek egyedül lenni, csak érdekelne mások véleménye, hátha tud valaki valami megoldást.



2016. ápr. 1. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy elfogadó férfira lenne szükséged aki nem az első benyomás alapján ítél meg,aki hajlandó lenne megismerni és csak ezután véleményt alkotni.

Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként és hasonló érzések vannak bennem.Nekem meg valószínűleg olyan nő kellene mint amilyen te vagy.

Jó lenne ha az ilyen emberek legalább néha megtalálnák egymást.:)Úgy értem,hogy száz ilyen emberből legalább tíz egymásra találhatna.

2016. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy nem árt, ha kicsit felszabadulsz. valakinek ehhez bulizás kell, nekem a munka bőven elég volt (munkám folyamán szinte naponta találkozok ismeretlen emberekkel, beszélek velük, tudok meg róluk ilyen-olyan információkat, amik egyébként teljesen érdektelenek, de ezért fizetnek. meg kell tudnom őket szólítani, egy-egy témáról eltársalogni 1-2 percig és megy tovább az élet. most már nem vagyok olyan stresszes, ha valaki vadidegennel kell beszélnem. csak odamegyek és beszélek vele/velük.)

mozdulj ki egy kicsit szerintem, barátnőkkel, barátokkal és minden a helyére kerül:)

2016. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem adod semmi jelét, hogy tetszik neked az illető, ezért inkább feladják. Ezen kellene változtatnod. Elég annyi is, ha te is kérdezel róla, érdeklődést mutatsz, néha dicséred a külsejét, vagy ami tetszik benne.
2016. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ismerem ezt az érzést, az összes párom olyan lány volt, aki bemegy egy terembe 50 ismeretlen közé, és úgy jön ki, hogy mindenkiről tud 2 szót.


Én meg ha valaki nem nyit felém, akkor nagyon nehezen nyitok (bár én mondjuk olyan vagyok, mint a rossz pezsgőtabletta, lassan oldódom).


Mindezt csak azért mondom, mert ennek ellenére volt több párom, és volt több hosszú kapcsolatom, bár abban igazad van, és most én s látom, hogy ismerkedni, új kapcsolatot kialakítani sokkal-sokkal nehezebb ilyen jellemmel, de ne add fel!

2016. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:
Egy neked való férfi ezen a görcsölésen átlát.
2016. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki sokáig él egyedül, akkor hozzászokik és ilyen lesz. Persze nem mindenkire vonatkozik ez.

Inkább az olyanokra, akiknek a neveltetése nem egészen volt jó gyerekkorukban. Ezért a természetük, lelki egyensúlyuk, nem egészen stabil. Okozhatja ezt egy régi csalódás, tüskék is, vagy egyszerre mind a két dolog.

Olyan férfire és barátnőre is szükséged lenne, akiben megbízhatsz, megért, támogat, meg tudsz neki nyílni. Akinek elmondhatod ezeket. A kommunikáció nagyon-nagyon fontos. Egy visszahúzódó természetű nőt, aki az egyedüllétbe burkolózik és fél kommunikálni, megnyílni, kimutatni az érzéseit, felszínre hozni hogy mit akar, azzal elég nehéz dűlőre jutni. Hiába kedves, megértő, kitartó, odafigyelő a másik fél.

Első sorban, neked kell akarnod kibújni a fényre és megnyílni.

Jópofizni és bájologni nem kell. Az felszínesség ha erőltetni akarod.

Nem vagy te rossz, biztos csinos és kedves nő vagy. De a belsőd lehet hogy nem jót sugároz kifelé, és visszatorpannak tőled a férfiak, mert nem értik a helyzetet.

2016. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!