Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy a mai huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a mai huszonéves generáció lazább, kötetlenebb, könnyebben belemennek a szexbe kapcsolat nélkül is?

Figyelt kérdés
Elváltam(35F) ismerkedtem pár lánnyal ,23-26 évesek voltak(nem azért mert mindenképp ilyen fiatalt akarok,hanem idősebből egyedülállót nem találtam az én korosztályomból). Ahogy beszélgettünk kicsit furáltam, hogy elég lazán belemennek a szexbe és elég sok parterük is volt. 12 13 éve mikor utoljára randizgattam(10 évig házas voltam) akkor ennyire nem voltak lazák még a lányok. Jól látom vagy csak ilyeneket fogtam ki most?
2016. máj. 29. 08:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Rossz embereket talalsz meg. Aki ennyi idosen 35 evessel kezd az joesellyel konnyebb veru. En sosem kezdenek ki ennyivel idosebb ferfival es szex is csak akkor van ha mar egy ideje egyutt vagyunk, bemutatott a csaladjanak es szeretem.

Ugyhogy egy mintabol ne altalanosits.

21/N

2016. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
A felének randi se kell. 1 beszélgetéssel fel lehet őket szedni, ha csak szex kell.
2016. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Jól látod/látja uram.

Persze van azért még az olyan fajta is akibe van tartás, de nem épp egyenlő a két tábor létszámukat tekintve.

2016. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy mondanám, hogy jobban kettévált a olló az elmúlt évtizedben.

Aki jól néz ki, az sokkal könnyebben, olcsóbban és hamarabb juthat pinához kötetlenül, aki viszont alacsony, átlagos, szürke, attól megkérik az árát(házasság, jegyesség, járás) és nincs nagyon esélye kötetlen szexre.

2016. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sokan mondják,hogy ránézésre 28-30-nak nézek ki. Nem vagyok pénzes,átlagos munkám van,nem a pénz miatt voltak ezek velem. Azért,mert 10 évvel idősebb vagyok nála nem kell könnyűvérűnek lennie. Ez nem attól korfüggő hanem mentalitás kérdése.
2016. máj. 29. 08:30
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Hát igen, mai lányoknál a szex olyan hétköznapi dolog, hobbi, mintha csak edzeni mennél, vagy kirándulni. Sokakkal szex témán kivül másról nem lehet beszélni.

Már minden kapcsolat arról szól, mit és mennyit tudsz nyújtani a lánynak, ahhoz hogy eleget tegyél az elvárásoknak. Ha te nem hozod fel a szex témát, nem bókolgatsz,nem nyalod a seggét vagy nem dicséred, már rögtön az elején, akkor már unalmasnak itél meg, és otthagy. Tehát nincs sok választás. Vagy szex orientált vagy, még a saját nemedet is megtagadod, követve a legújabb divatot, vagy egyedül maradsz.

2016. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Azért valamilyen szinten el is van várva, hogy az x-edik randin lefeküdj a kiszemelttel, hogy biztosan megtartsd...ha nem teszed, megy tovább, ki fog rád várni? Persze sarkítok, de 5 randiból 2 végén fel akartak vinni lakásra. Szomorú, hogy mindkét srác szimpatikusabb volt, mint a többi. Nem mentem, és nem kerestek többé.
2016. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
Jol latod.
2016. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

7-es

Mit gondolsz, miért próbált pont az a kettő felvinni?

Mert a többi libának is ők jönnek be és erre rajövén nagyon fogalmatlannak kell lenni ahhoz, hogy ne használják ki és ne dugjanak meg minden lehetőséget.

Tényleg túlbecsülik magukat a nők és alábecsülik a nem jól kinéző férfiakat. Ez van.

2016. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
többségnek elég felmutatni egy deákigazolványt meg egy ájfont és már teszi is szét a lábát.. persze az ennyit is ér.
2016. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!