Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek még huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek még huszonéves korában sem volt soha kapcsolata, a férfiak már csak azért sem kezdenek vele, mert biztos valami probléma van vele?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen nőnek mutatnia kell,hogy nincs semmi gond vele és akkor a férfiaknak eszükbe sem jut ilyesmire gondolni.

Nekem legalábbis nem jutna eszembe ezen agyalni ha a nő "normális" nőkét éli az életét.

2016. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez hülyeség. De biztos van, aki máshogy gondolja.
2016. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nő vagyok, de nem hiszem, hogy ez miatt, hisz nincs a homlokára írva, hogy még nem volt barátja.

inkább nem kerül olyan helyzetbe, hogy megismerkedjenek vele, nem jár el szórakozni, ide-oda, és ezért alkalom sincs rá, hogy megközelítsék. Az átlagos, hétköznapi szituációkban (pl. közlekedés) pedig manapság a visszautasítás, rohanás miatt kevésbé érnek el sikereket a bátrabb pasik, így úgy vettem észre, inkább nem is kezdeményeznek :(

2016. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én férfiként mondom, hogy igen. Nem mondom, hogy én konkrétan nem próbálkoznék meg vele, de azért elég komolyan elgondolkodnék, hogy hol van a kutya elásva.
2016. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem kezdenék vele, mert valószínűleg senki sem néz ki elég jól számára, én meg aztán főleg nem.
2016. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RRR ***** válasza:

nem ezért nem

szerintem

2016. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy sok éve egyedülálló, vagy párkapcsolatban még soha nem élő nő kapcsán kizárólag arra tudok gondolni, hogy neki senki nem elég jó, esetleg plátói szerelemben él. Minek vállaljak be egy 3 méter magasan fekvő rudat, ha maximum 1.60-at vagyok képes megugrani. Értem?
2016. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tudom senkiről se biztosra hogy volt e kapcsolata vagy nem ha nem mondta de van olyan ismerősöm aki 25-26 de nem láttam még csávóval.

Ő elég depressziós volt sokáig, voltak gondjai, más is van akinek még sose volt senkije huszonéves korárra, ők meg vagy kövérek, besavanyodottak, sehova se járnak vagy nagyon nagyon válogatósak.

Olyan nincs hogy egy csinos, átlagos vagy az alatti nő ne találjon magának valakit ha nem válogat és nincs bezárkózva 24/7 a szobájába.


Én nem azt nézem hogy volt e kapcsolata vagy sem

2016. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!