Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom, hogy a mai huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a mai huszonéves generáció lazább, kötetlenebb, könnyebben belemennek a szexbe kapcsolat nélkül is?

Figyelt kérdés
Elváltam(35F) ismerkedtem pár lánnyal ,23-26 évesek voltak(nem azért mert mindenképp ilyen fiatalt akarok,hanem idősebből egyedülállót nem találtam az én korosztályomból). Ahogy beszélgettünk kicsit furáltam, hogy elég lazán belemennek a szexbe és elég sok parterük is volt. 12 13 éve mikor utoljára randizgattam(10 évig házas voltam) akkor ennyire nem voltak lazák még a lányok. Jól látom vagy csak ilyeneket fogtam ki most?
2016. máj. 29. 08:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

#9

Mi a kommented tanulsága? Hogy a férfiak, ha tehetik, mindenkit megd...gnak?

2016. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

11-es

Igen, pontosan.

Egy apró részletet kiemelve: te és az elődeid koronáztátok meg őket és küldtétek el a többit.

Ha valakiből királyt csináltok, ne csodálkozzatok, ha alattvalóként fog kezelni titeket...

2016. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%

#12

Ezek szerint te azoknak adsz esélyt, akik nem tetszenek?

Nyugi, aki nem akart azonnal lakásra vinni, ott is voltak érdekes férfiak, úgyhogy egyáltalán nem a szegény ignorált rendes srác, és az istenített bunkók esete állt fenn...

2016. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

És az érdekest itt nem pozitív értelemben írom.

Volt itt nárcisztikus ömlengés, kioktatás, vagy egyszerűen ült mint a kuka. A fentebb említett két srác legalább kezdeményező és érdeklődő volt, és nem csak magukról beszéltek.

2016. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem 13-as, én olyanoknak(is) adok esélyt, akik távol vannak a jó nő fogalmától, de nem reménytelenek, viszont próbálkoznak.

Hogy mi a különbség?

Úgy átlagban a nők a férfiak 10%-át veszik észre, én meg a nők kb. 40%-át.

2016. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Azért ebben benne van a feltételezés, hogy azt gondolod, hogy pont a két legjóképűbb hívott fel a lakására, és hogy a többi srác amúgy nem nézett ki jól.

2016. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16-os.

Így van, pontosan. Természetesen ha így is van, eszed ágában sem lenne bevallani, hisz engem igazolnál, ami a többi nő szemében a nemed szembeköpése lenne.

Szóval nem kérdezem, hogy így volt-e, de ha csak a saját példáimat veszem alapul, ami ugyebár megtörtént, és a legjobb haveromét, aki számottevően jobban néz ki, akkor ez a jelenség egészen precízen rajzolódik ki.


Csak hogy értsd, mit jelent ez távolról nézve, engem, a nem jó pasit arra kondicionáltok, hogy legyek olyan de facto jó pasi, mint a haverom. Ha nem sikerül, frusztrált leszek, amit ti nem szerettek. Ha sikerül, akkor viszont természetesen olyan leszek mint a haverom és a magadfajta mai átlagos nőkre tényleg max annyit szánok, amíg megkapom a választ a kérdésre, hogy eljön-e dugni. Mivel 100 nőből kb. 85 igent mond a haveromnak, én sem fogok egy kicsit sem tovább időzni veletek. Ha nemet mondasz, 85% az esélyem, hogy a következő már igent mond. Szóval végül is megint egy olyan scenario esetéhez jutunk, amit ti nem szerettek.


Vö. ezt azzal, hogy az én jelenlegi hozzáállásom a nőkhöz mennyivel több esélyt ad a nem címpaplányoknak is, hogy bizonyítsanak.

Sokkal könnyebb a nőknek megfelelni a velük szemben támasztott igényeknek. Ha én tudnék megfelelni a ti igényeiteknek, abban nem lenne hála, hidd el nekem.

2016. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A megjelölt korosztály végén kullogok. Nálam érdekesen működnek ezek a dolgok. Attól függ mit akarok a másiktól. Ha érzem, hogy komoly kapcsolat nem lesz belőle, de egy párhónapos laza szórakozásban benne lennék az illetővel, mert emberileg és testileg sincs vele bajom, akkor azt gondolom nincs mire várni, nincs oka, hogy hetekig visszautasítsam, amikor pontosan ugyanazt várjuk egymástól, semmi többet. Szimplán egymás kihasználásáról szól a téma, mégha ez sokak szerint gáz is.


Ha valakivel komolyan gondolom, akkor nem fogom azonnal széttenni a lábam, hiszen akkor szeretném minél mélyebben megismerni először a másik lelki világát, a belső értékeit, felfedezni, hogy milyen ember is ő valójában. Előtérbe kerülnek a lelkiek és a testiség hirtelen másodlagos lesz. Ez nem azt jelenti, hogy nem vágyom rá, de tényleg másodrendű lesz, sőt... lassítom is tudatosan a folyamatokat, mert nem szeretem ha egy komolynak ígérkező kapcsolat rögtön a szex irányába megy el és az lesz a téma, hogy milyen volt, hogy lehetne jobb, mi lehetne más, ki mit szeret. Ne korlátozódjon erre valami, aminek nem csak erről kellene szólnia.


Szóval én azt gondolom, hogy ez több összetevős, de nem hiszem, hogy meg kellene kövezni engem, avagy bárkit is azért, mert olykor beleugrok olyasmibe, ami éppen jól esik. Ez nem egy éjszakáról szól egyértelműen, de fiatal vagyok, szingli, miért ne habzsolhatnám nagykanállal az életet, ha úgy van kedvem és találok ehhez megfelelő, megbízható partnert!?


Megjegyzem volt egy ilyen korszakom, amit kiéltem. Már nem erre vágyom, jól esik ha valaki komolyan vesz. Lehet emiatt könnyűvérűnek nevezni, nem veszem magamra. :)


Az meg hogy egy nő huszonévesen a harmincas korosztályban keresgél... A harmincasok feje lágya azért már kezd benőni, én is inkább ott keresgélek.

2016. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, üdítő kivétel, aki csak játszik veled, és megfektetni sem lehet, azok legalább nem ribizlik
2016. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, tudatlanok sokan.
2016. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!