Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne, ha a barátnőtökr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a barátnőtökről megtudnátok, hogy az előző kapcsolatában sokkal nyitottabb volt szexuálisan és szinte rendszeresen űzött olyan dolgokat amit veletek még sem ki sem akar próbálni?

Figyelt kérdés
Mit tennétek?
2018. jan. 1. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Kihajítanám.
2018. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bence_ ***** válasza:
75%
Elköszönnék ha nekem valóban fontosak ezek a dolgok.
2018. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Milyen dolgokat?

Sosem értettem az efféle megnyilatkozásokat. Egy szexet a hagyományos repertoárból is nagyon nívósra ki lehet hozni csak rápörgés és fantázia kell hozzá.

2018. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt megkérdezted, hogy élvezte, vagy azért csinálta, mert azt hitte így marad a pasi vele.

Hány barátnőm sírt a vállamon, mert ezt meg azt megtett a pasiért, amit nem élvezett, az meg lelépett.

Veled meg normálisan akar együtt lenni.


Ám mik azok amik hiányoznak?

2018. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Például az anál
2018. jan. 1. 21:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ez az anál olyan dolog, van aki rápörög, van aki nem, raktam már análba csajt, elvagyok nélküle életem hátra levő részében.
2018. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy esne rosszul.


Ugyan, a világ legtermészetesebb dolga, hogy korábban bármit bevállalt, mert akkor bizonyítani akart, de velem már csak azért van együtt, mert kiélte magát, és most már jó lenne egy stabil, megbízható pasi.

2018. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekem biztosan rosszul esne.
2018. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És beszéltetek erről? Mit mond, miért nem akarja veled is? Valószínűleg rossz élmény volt neki, nem szereti és ezért nem akarja, ebben az esetben nincs okod megbántódni.
2018. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:
4%
Igen, mert azt jelenti, hogy velem nem tud valamiert megnyilni.
2018. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!