Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt de nem akar semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt de nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, nagyon jól sikerült az első tali, aztán másodjára fel is jött hozzám, filmezgettünk aztán egyszer csak megcsókolt, de tényleg nagyon szenvedélyesen és szinte alig mászott le rólam. Erre most kérdeztem tőle h szeretne e tőlem valamit, és aztmondja hogy nem. Kérdeztem h akkor miért csókolt meg, aztmondja csak a pillanat hevében volt... Ha számít vaalamit egy arab lányról van szó 16 éves. én 20/F

2017. dec. 28. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Van egy régi mondás ami mai napig abszolút megállja a helyét: Akkor higgyél nőnek mikor ló legel a sírján.

Egy lány/nő soha nem fog iagazat mondani.

Ez nagyon jól látható az itteni női válaszokból is. Legtöbb kijelentésük köszönőviszonyban nincs a valóságban tapasztaltakkal vagy épp homlokegyenest szembemegy velük.

A tettei többet jelentenek mint a szavai. Hívd fel újra és hagyd, hogy jobban rád másszon.

2017. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek kérdezed meg, hogy akar-e tőled valamit?

Ilyen buta kérdésre én is azt írnám, hogy nem.

2017. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, 16 évesen még gyerek, mit vártál de komolyan?
2017. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!