Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a legtöbb csaj, aki fémet hord az orrában az huncut és nyitottabb, ha szexről van szó?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Annyira baromi unalmasak ezek az értelmetlen kérdések.

Az sincs így amit állítasz. És ha így lenne sem tudná senki.

Miért nem kérdezel valami olyat, ami legalább neked érdekes? Ami a saját életedben probléma?

2020. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is van összefüggés, még ha nem is törvényszerű. Aki "fémet hord az orrában", lazább, bevállalosabb, és ezek a szexben is lényegesek, illetve az ilyen beállítottságu csajjal a szex is könnyebben összejön.
2020. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
#2 mire alapozod ezt?
2020. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát első hiába szólsz be tinderről szinte az összes ilyen csaj kapható olyan dolgokra.
2020. dec. 25. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt tapasztaltam, de irtam hogy nem törvényszerű, de lehet összefüggés. 2# Mindenki laza, mindenre kapható,szerintetek, valahogy mostanában mégse találok bevállalos lányt.
2020. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Ők más faj. Olyan, mint a Borg a Star trek-ben.
2020. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 #5 hány orrba fémes csajjal voltatok?
2020. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 3~al,de mindegyik nagyon emlékezetes volt, az egyik egy támogatói kapcsolat volt.
2020. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Ezek azok a lányok akik általában fiatal koruktól olyan netes közösségekben voltak, ahol túlságosan is ki voltak téve mindenféle szexuális témáknak, behatásoknak.

Angolul van rá egy jó szó: "grooming".

2020. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez egyértelmű. A piercinges, tetkós, szokatlan hajszínű (kék, lila, zöld, sárga, stb) vagy a hajszínüket nagyon gyakran változtató nők sokkal promiszkuisabbak, szexuálisan nyitottabbak ÁLTALÁBAN AZ ÁTLAGNÁL. De aki ezt úgy érti, hogy minden piercinges nő ribi, az menjen az anyjába a szándékos értetlenkedéssel, mert nem ezt mondom. Viszont ez egy létező tendencia.
2020. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!