Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi csinálja, akkor ő a világ királya, ha a nő, akkor egy utolsó r*banc?

Figyelt kérdés
Ne gyertek légyszi a zár meg a kulcs hasonlattal, mert nem a középkorban élünk. Úgy gondolom, hogy aki értelmesen és normálisan tud gondolkodni, az ilyen szempontból nem tesz különbséget - környezetemben nem is tapasztalok hasonlót -, de itt azt látom, hogy egy nő kiírja, hogy 1., 2. randin lefeküdt a sráccal, akkor rengetegen nekiesnek, hogy a másik azért hagyta el, mert könnyen adta magát, ő amúgy is egy r*banc, társaik. Tényleg érdekelne az ilyen kommentelők véleménye: komolyan nehéz a 21. században eljutni arra a szintre, ahol belátod, hogy a másiknak joga van eldönteni, mit szeretne kezdeni a testével. Ha nő, és az első éjszakán le szeretne feküdni valakivel és ez közös megegyezésen alapszik, akkor tegye, a szíve joga. Nem lesz ettől kevesebb. Mikor lehet már lerázni magunkról a sz*r neveltetéssel belénk ültetett, elavult elveket? Hadd tegye mindenki, ami jól esik neki.
2022. aug. 30. 13:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen azért, mert a világot a férfiak uralták mindig, érthető módon úgy alakították, hogy nekik legyen előnyösebb. Ha nőként szeretted a változatos szexet, akkor esélyes volt, hogy más gyerekét szülöd meg a férjednek. Meg lehetett volna ezt úgy is oldani, hogy a társadalom ezeket a pasikat bünteti, de azzal magukkal szúrtak volna ki, könnyebb volt a társadalmat úgy formálni, hogy a női nemet büntessék.
2022. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%
Kettős mérce.
2022. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem pasiként nekem az a véleményem,hogy a nőnek ugyanolyan joga van a sexhez,akár már első randin,mint a pasinak!


Ettől még nem lesz pl ri..nc,vagy más egyéb jelzők!!!


A működik a kémia,akkor miért ne tegye meg a nő is!!!

De lehet,ez csak az én véleményem!


F

2022. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
én szívesen megdugok egy csomó csajt, de ha csajomnak kéne választanom akkor nem választanék olyat akin átment az egész város
2022. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"én szívesen megdugok egy csomó csajt, de ha csajomnak kéne választanom akkor nem választanék olyat akin átment az egész város"


Igen tudjuk, kérdés arra vonatkozott, hogy ennek mi az oka.

2022. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#24 én meg nem választanék olyan pasit aki már mindenkit megdugott
2023. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A szexizmus bele van nevelve az emberekben sajnos.


Már az tabu és szégyelni való sokaknak ha egy nő szexuális életet él.

2023. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!