Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a modern világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a modern világ, vagy az iszlám csinálja jobban, hogy bünteti, nem bünteti a megcsalást?

Figyelt kérdés
A modern világban maximum rosszallóan néznek a megcsalókra, szeretőkre, máshol büntetik őket, méghozzá igen keményen... Nektek melyik a szimpatikusabb megoldás? Esetleg köztes?

2021. aug. 24. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Ez abszolút magánélet, senkinek semmi joga beleszólni
Olyan keményen nem büntetném, de túlságosan elfogadottá vált
Megérdemlik a kemény büntetést
68 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Egyik sem.


A büntetés nem megoldás, de attól a kultúrától is hányok, ami normálisnak tekinti a megcsalást és falaz hozzá.


Az lenne a normális, ha azt nevelnénk az emberbe, hogy legyen őszinte a párjával, hogy az szabadon dönthessen, akar-e olyan kapcsolatban lenni, amiben nincs kizárólagosság. Én eddig mindenkinek szóltam, akiről tudtam, hogy megcsalják. Vagy anonim vagy szemtől szemben, bizonyítékokkal. Ha neki belefér, úgyis a párjával fog maradni, de ha látok valamit, nem fogok a hallgatásommal hozzájárulni ahhoz, hogy más jóhiszeműen az idejét vesztegesse egy olyan kapcsolatban, amiben nem akarna lenni ilyen körülmények mellett. Ezt kellene az emberekbe nevelni, nem azt, hogy mikor kiderül egy megcsalás, még noszogatják a megcsalt felet, hogy maradjon a másikkal vagy pedig kiderül, hogy mindenki tudott róla, csak a partner nem. Ez undorító.

2021. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyik opció sem szimpatikus, nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2021. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Amerikában, mintha a nem megcsaló fél kapná a vagyont. Vagy csak túl sok Hollywoody filmet néztem?


Amúgy melyik iszlámról beszélünk, arról, amelyik halálrakövezi a megcsalót?

2021. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

3

Van olyan állam ahol váláskor vizsgálják, hogy kinek a hibája, de ez nem általános.

2021. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem egy frankó bírsággal lehetne büntetni a megcsalást.

Keféljen mindenki azzal akivel akar ha nincs kapcsolatban, ha pedig együtt vannak akkor ne b.sszanak ki a másikkal.

Sajnos ez magától nem fog javulni főleg, hogy a kövi generációk még inkább a fogyasztásra lesznek ösztönözve:)

2021. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 harebell ***** válasza:
55%
Gerinctelen dolog, de ezt semmi értelme nincs büntetni, realitása se lenne.
2021. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Idiota.
2021. aug. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Jogilag tekintve a megcsalást, nem sok érv van a büntetés mellett. Ahogy az együttéléshez, úgy a megcsaláshoz is két fél kell.
2021. aug. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Iszlám vallás lenne akkor minden pár meg lenne alázva és kövezve. Valakik Jézusnak nem hisznek, én meg abban nem hiszek hogy egy pár le tudja élni az életét úgy hogy csak a másik van neki élete végéig! Bele értve a flortot is
2021. aug. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Az iszlámmal igen jól járnánk. Meglepődne a sok barom, akinek mindenképp vallás kell, hogy hol lakik allah.


A muszlimban van azért néhány jó és szigorú törvény: az alkoholtilalom pl itthon sokaknak tetszene:) A kormány hamar lemondana:)

2021. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!