Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek miért nem költöznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem költöznek egy iszlám országba?

Figyelt kérdés
Köztük és az arabok között elég sok hasonlóság van, ahogy a nőkről gondolkodnak. Meg a terrorista hajlamokban is jól megértenék egymást.

2021. febr. 25. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes felvetés, és jogos is. Fura, hogy nekem még nem jutott eszembe!

Alapótsunk mozgalmat! Inceleket Afgainisztánba!

2021. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Mert az iszlám van annyira értelmes, hogy kiáll a sajátjai mellett és alanyi jogon felsőbbrendűnek tartja az övéit. Emiatt nem fog csak úgy befogadni magához fehér jelentkezőket, akik a csoporttudatukat rombolnák.


Csak a fehér ember olyan életképtelen, hogy szabályosan tapsol is, ha egy fehér nőt más fajtájú férfi dug. Az iszlám ennél sokkal összetartóbb és életképesebb.

2021. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ott se vinnek semmire, ok vinnek a hatizsakban a bombat, ennyi lenne a karrierjuk. Aki eletkeptelen, az mindehol az.
2021. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
indiát is javasolnám, elég sok térségben a szülők intézik neked a házastársat. (mondjuk sok köszönet nem lenne benne)
2021. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert nemcsak nőt fogniuk nem sikerült soha, de munkájuk sem nagyon van. Esetleg valami minimálbéres állás. Honnan lenne pénzük repülőjegyre meg a kinti életre? Arról nem is beszélve, hogy képtelenek feltalálni magukat; itthon is életképtelenek, külföldön szerinted mi lenne velük?
2021. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Én már sokszor javasoltam Szíriát, onnan már elvándorolt Nyugatra az összes férfi. Micsoda nőtöbblet lehet!
2021. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
6-os: Szerintem ezek még ott is belemagyaráznák a férfitöbbletet a szerencsétlenségükbe😂😊
2021. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 nem, ott az lenne a magyarázat, hogy még a csúnya gonosz szíriai nőknek is csak a pénzes pasik kellenek.

ha meg mondanád, hogy hé, több pénzed van, mint a szíriai emberek 99%-ának, akkor az lenne a magyarázat, hogy még a csúnya gonosz szíriai nőknek is csak a bradpittek kellenek.

2021. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha hiszed, ha nem ez nem is akkora marhaság, mint amilyennek első hallásra tűnik. Én komolyan fontolóra vettem ezt, illetve elgondolkoztam rajta. Előnyökről, hátrányokról. Mivel én keresztény vagyok, nem venném fel az iszlámot és mint gyaur, másodrendű állampolgár lehetnék csak és ez nem előnyös. Ezért szenvedünk itthon tovább😄
2021. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Napi "Szidjuk az in elemet!" rovatunkat olvashatták.
2021. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!