Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi csinálja, akkor ő a világ királya, ha a nő, akkor egy utolsó r*banc?

Figyelt kérdés
Ne gyertek légyszi a zár meg a kulcs hasonlattal, mert nem a középkorban élünk. Úgy gondolom, hogy aki értelmesen és normálisan tud gondolkodni, az ilyen szempontból nem tesz különbséget - környezetemben nem is tapasztalok hasonlót -, de itt azt látom, hogy egy nő kiírja, hogy 1., 2. randin lefeküdt a sráccal, akkor rengetegen nekiesnek, hogy a másik azért hagyta el, mert könnyen adta magát, ő amúgy is egy r*banc, társaik. Tényleg érdekelne az ilyen kommentelők véleménye: komolyan nehéz a 21. században eljutni arra a szintre, ahol belátod, hogy a másiknak joga van eldönteni, mit szeretne kezdeni a testével. Ha nő, és az első éjszakán le szeretne feküdni valakivel és ez közös megegyezésen alapszik, akkor tegye, a szíve joga. Nem lesz ettől kevesebb. Mikor lehet már lerázni magunkról a sz*r neveltetéssel belénk ültetett, elavult elveket? Hadd tegye mindenki, ami jól esik neki.
2022. aug. 30. 13:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%
A hasonlat azért kell hogy te is megértsd.. akkor mondok másikat ha engem megerőszakol egy nő hát puff neki de ha én megmutatom a farkam az utcán valakinek lecsuknak... A nők mindig addig akarnak egyenjogúságot amíg a hasznukra válik a negatív részére már nem kíváncsiak kezded kapisgálni?
2022. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

szerintem regebben volt igy, vagy meg mindig igy van?


F

2022. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
0%
Azért ahogy az sem mindegy hogy szarba léptem a csizmámmal vagy beleszartam a csizmámba. Az egyiket csak lemosom a másiknál meg újat veszek. Viccet félre téve én a monogámia híve vagyok szóval egyik oldalról sem tekintem egyiket sem királynak:)
2022. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Viszont én félrekurhatok de ha a csajom teszi akkor kuka...
2022. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Sokszor szokták mondani hogy a nőt csodálni kell és nem megérteni.

De ha pasi szintre redukálja a szexuális kultúráját akkor ezen a téren mit csodáljak rajta?

2022. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az eszedbe se jut, hogy nem minden férfi akar az első randin lefeküdni vagy minden héten másik csajjal kavarni...
2022. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#11, én boldogabb lennék egy olyan világban, ahol egyenlőség van ebben is. (Szerintem nem az a megoldás, hogy elkönyveljük, hogy a nők nem érdemelnek egyenlőséget, mert ebben az ő oldalukra billen a mérleg, de kinek mi.)


#12, én is azt hittem, hogy a kisebb réteg az, aki így gondolkodik, de most a kommentek alapján elbizonytalanodtam.


#15, mondjuk a személyiségét, kedvességét, azokat a dolgokat, amiket elért az életben. Nem hiszem, hogy nagyobb csodálatot érdemel egy megkeseredett nő, aki annyira nem bízik a férfiakban korábbi rossz tapasztalatai miatt, hogy nem is hajlandó senkivel lefeküdni, csak azért, mert nem adja magát nemhogy könnyen, hanem sehogy sem, emellett mondjuk kellemetlen, lehúzó személyiség, mint egy olyan, aki magabiztos, kedves, jó humorú, megfelelő egzisztenciával rendelkezik, csinos, bájos, és mondjuk a harmadik randin lefekszik valakivel, akivel megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom.


#16, miből gondolod, hogy nem jut eszembe? Idéznéd azt a részt légyszi, amiből ezt szűrted le? Itteni kérdések alapján merült fel bennem a kérdés, azokban bizony megtörtént a szex. Ettől függetlenül nyilván tudom, hogy létezik ilyen is.

2022. aug. 30. 16:06
 18/27 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy olyan gondolkodásmód, amin soha nem fogunk tudni változtatni. Pont ezért vannak dolgok, amiket titokban és diszkréten kell kiélni. Senki ne tudja, lehetőleg barátnő sem. Én így voltam a hármassal, két diszkrét úriemberrel, akikkel hétköznapokon nem futok össze sehol, nem egy helyen dolgozunk, nincsenek a baráti körömben, s csak célirányosan találkozunk. Az élmény szuper volt, de természetesen megtartom magamnak, mert tudom, hogy akár a baráti körömben is milyen megítélés alá esnék.

N

2022. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

ma 16:06


Mindig a nő választ. Ez íratlan szabály. És ha a nő mindenkit választ akkor annyira nem értékes. Én büszke vagyok arra ha a barátnőmnél sikerült azt elérnem hogy engem válasszon, és nem érdeklődik más pasik után, mert én megfelelelek neki. De ha egy nőnek elég egy dugás aztán megy tovább, akkor lényegében nem több ő mint egy egyszer használatos olcsó valami. Ilyen egyszerű

2022. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez valahol alapvetően a nők tárgyiasításából fakadó nézőpont. Akit/amit könnyű megkapni, az értéktelen.


Ha ettől eltekintünk valóban van egy teljesítménybeli különbség: egy csávót megkapni szexre nem nagy kihívás :).

2022. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!