Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi csinálja, akkor ő a világ királya, ha a nő, akkor egy utolsó r*banc?

Figyelt kérdés
Ne gyertek légyszi a zár meg a kulcs hasonlattal, mert nem a középkorban élünk. Úgy gondolom, hogy aki értelmesen és normálisan tud gondolkodni, az ilyen szempontból nem tesz különbséget - környezetemben nem is tapasztalok hasonlót -, de itt azt látom, hogy egy nő kiírja, hogy 1., 2. randin lefeküdt a sráccal, akkor rengetegen nekiesnek, hogy a másik azért hagyta el, mert könnyen adta magát, ő amúgy is egy r*banc, társaik. Tényleg érdekelne az ilyen kommentelők véleménye: komolyan nehéz a 21. században eljutni arra a szintre, ahol belátod, hogy a másiknak joga van eldönteni, mit szeretne kezdeni a testével. Ha nő, és az első éjszakán le szeretne feküdni valakivel és ez közös megegyezésen alapszik, akkor tegye, a szíve joga. Nem lesz ettől kevesebb. Mikor lehet már lerázni magunkról a sz*r neveltetéssel belénk ültetett, elavult elveket? Hadd tegye mindenki, ami jól esik neki.
2022. aug. 30. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Igazad van ,én akkor sem sokra nézem az ilyen nőt.

Ehhez meg nekem van jogom.

2022. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

"Ha nő, és az első éjszakán le szeretne feküdni valakivel és ez közös megegyezésen alapszik, akkor tegye, a szíve joga. Nem lesz ettől kevesebb. "

De, az lesz. Mert sok férfi így gondolja és kevésbé fog kelleni kapcsolatra. Persze ezt nem fogja mindenki őszintén elmondani, mert sokan csak megdugni akarják.

Ha egy nő tiszteletet vár el, akkor legyen már tartása. A többi csak belemagyarázás.

2022. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Akiért nem kell megküzdeni, azt meg sem becsülik annyira utána. Gondolj bele... ha valakivel összefekszel egy buliba pl, utána hogy bízzon meg benned, amikor mondjuk kapcsolatba elmentek külön bulizni
2022. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Annyira unalmas már ez a kérdés. Nem igaz, hogy ezt meg kell még mindig kérdezni. A férfiak tudják, sokszor mennyire nehéz becsajozni, így aki váltogatja őket hetente, meg megdug mindenkit, arra nem felnéznek, de úgy vannak vele, na baszki ez a csávó csak tud akkor valamit. A nőknek meg valamiért mindig az ilyenek kellenek, akik mindenkit megdugnak. Talán remélik, hogy ők maguk annyira különlegesek, hogy majd mellettük megáll, megjavul, de nyilván nem fog, csak egy újabb strigula. Egy nő meg, aki bárkinek oda dobja magát, az meg hosszú távon egy férfinak se nagyon fog kelleni, mert majd szégyenkezve járjunk vele az utcán, hogy összesúg röhögve mindenki mögötted, hogy neki is megvolt. Ez gáz, semmi értéke nem lesz tőle a nőnek. Ha nő lennék se kéne olyan férfi, aki mindenkivel össze feküdt már, de úgy látszik fordítva működik a két nem. Ennyi a titok, szívesen, jöhet a lepontozás!
2022. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%

Ez társadalmi álláspont, ezen nem tudsz változtatni.

De amúgy nem tudom nagyra becsülni azt, akinek az az életcélja, hogy minél több emberrel lefeküdjön. Függetlenül attól, hogy az illető férfi vagy nő.

Ez az én álláspontom.

30F

2022. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%

"Miért van az, hogy ha egy pasi csinálja, akkor ő a világ királya, ha a nő, akkor egy utolsó r*banc?"


Es miért van az ha a pasi otthagyja a nőt 2-3alkalom után akkor egy mocskos disznó,csak dugni akart,kihasználta a nőt stb


Ha nő teszi ugyanezt,akkor meg az:"Nem illettünk össze","nem ő volt az igazi" megpróbáltuk de nem ment"meg ilyenek jönnek ki.


Hö??

2022. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem az ilyen szélsőséges viselkedésűekre gondoltam, akiken végigmegy a fél falu. (Ott már azért én is felvonom a szemöldököm, ha férfi, ha nő teszi.) Hanem azokra, akik ismerkedés közben szimpatikusnak találják a másikat, vonzódnak hozzá, és mondjuk viszonylag hamar ágyba keverednek.
2022. aug. 30. 14:19
 8/27 A kérdező kommentje:

#6, nem tudom, ez hogy jön a kérdésemhez, meg milyen érvelésnek szántad... itt a kulcs szerintem a kommunikáció. Ha szépen megbeszélik egymással (akár a nem illünk össze szöveggel is), akkor úgy gondolom nincs min fennakadni. Ha megy a ghostingolás (akár férfi, akár nő teszi), vagy a bunkó lepattintás, az már gáz. Nemtől függetlenül.


Bár végiggondolva abban igazad lehet, hogy ezek mögött a gondolatok mögött, amiket te írtál ("csak kihasználta a nőt"), valószínűleg ugyanaz a gondolat áll, mint amögött, hogy "minek adta magát könnyen".

2022. aug. 30. 14:22
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
A nő hagyja magát a férfi hódít.. az egyik könnyelműség a másik munka ilyen egyszerű ez
2022. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#1, azokra érted, akiken átment a fél falu? Vagy ha esetleg van egy nő, aki mindenben az eseted, beszélgettek már egy ideje (tehát ismeritek is egymást _valamennyire_), és amikor találkoztok kiderül, hogy forr köztetek a levegő, tökéletes a kémia, őt elutasítanád (akár szex után is), amiért első, vagy második randin lefeküdt veled? (Feltéve, hogy szingli vagy, jó volt a szex, társaik.)


#2, tehát amit sok férfi gondol, az úgy van? Ez az érv? Vagy félreértek valamit? (Egy férfinak miért nem kell tartás? Ő miért lehet ösztönlény? Mert sok férfi azt gondolja, hogy ez rendben van?)


#3, tehát az a normális, ha mondjuk bennem ugyanolyan szexuális vágy van esetleg, mint a férfiban, akkor elnyomom magamban? Megjátszom, hogy ez nincs így, hogy "küzdjön" értem? Az nem baj, hogy akkor nem engem fog szeretni, hanem a küzdelem miatt értékesebbnek lát? Szeressen a személyiségem miatt, és nem azért, mert az első pillanattól játszmázok, szerintem. (És tényleg nem azokra gondoltam, akik ránéznek valakire a bulin, a következőben meg már dugnak is a mosdóban, hanem ahol ezt előtte tartalmas beszélgetés, ismerkedés, egymásra hangolódás és szimpátia előzi meg.)


#4, ha unalmas, akkor miért nem haladsz tovább amúgy? Nekem nyilván nem unalmas, azért tettem fel, mert érdekelnek a vélemények a témában. Amúgy nem az ilyen szélsőséges viselkedésűekre gondoltam.


#5, köszönöm a véleményt.


#9, ez a kulcs és a zár hasonlat egy másik megfogalmazása. De ha a nő könnyen adja magát, az milyen munka? Az miért hódítás? Az miért érdemel dicséretet? És ha egy nő hódít? Akkor őt is vállon lehet veregetni?

2022. aug. 30. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!