Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha lelkiismeretfurdalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha lelkiismeretfurdalásom van, hogy a párom keze hamarabb fárad el minthogy a kezétől elélvezzek?

Figyelt kérdés

Hüvelyi orgazmusom sosem volt még, marad a csikló. Párom egy ideig nem tudott kielégíteni de összecsiszolódtunk, a legjobb orgazmusaimat hozza.

Viszont olyan furcsa érzésem van mikor látom hogy a keze, ujjai teljesen elfáradnak és én meg csak elindultam és nem járok közel az orgazmushoz.

Ezeket a pillanatokat inkább élvezném, igazából annyira jól csinálja hogy nem is annyira vágyom magára az orgazmusra mindig.

Na de a lényeg: jogos a lelkiismeretfurdalásom hogy szegénynek elfáradnak az ujjai, a keze és csak úgy tudok elmenni? Nem mérem az időt de kb 5-6 perc aktív izgatás után kezdem sajnálni

(Ő teljesen támogató, minden vágya hogy orgazmusig vigyen)

24n


2022. aug. 29. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kérdés felizgatott! :D (F)
2022. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi lenne ha a nyelvét is bevetné?Sokkal jobb is az.
2022. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Segíthetsz neki ,átveszed a csiklód simizését közben ő meg ujjazhat .
2022. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább idegesek szoktak lenni a nők ha a ffi gyenge és emiatt nem jutottak orgazmushoz:-)))
2022. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Ne legyen lelkifurid,mert a pasid béna.
2022. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne már. Nekem mikor verem a pasim farkát, eszembe se jut, hogy elfárad a kezem.

Ennyi megerőltetést viseljen már el valaki, semmi okod bűntudatra.

2022. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 volt olyan hogy mikor abbahagyta (akkor nem mentem el) lerázta a kezét es az ujjait. Picit be is vörösödött.

De akkor azt hiszem csak kiélvezem és hagyom

2022. aug. 29. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Engedd el magad, és élvezd ki, ha olyan jól csinálja! Hajrá! :)
2022. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több területet kell egyszerre kényeztetni, én a volt páromnál amikor nyaltam, közben ujjaztam, a másik kezemet benyálaztam és simogattam a mellbimbóját ;)
2022. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért néha besegithetsz neki. Elhuzod a kezét, te folytatod magadnak, majd visszaadod neki a befejezéshez.
2022. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!