Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolok rá ilyen sokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy barát barátom akivel barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk. Minden rendben van a barátságunkkal szeretjük egymást, mint embert de közben tetszünk is egymásnak és vonzódunk egymáshoz amivel semmi gond amikor van alkalom van csók, dugás Viszont! Van egy ember akit eddig próbáltam nem kedvelni de őszinte voltam magamhoz egyik nap és tetszik pár alkalommal együtt lennék vele, van közös témánk amit szeretünk, beszélgetnék is vele de lelkiismeret furdalásom van, hogy nekem a barát barátom tetszik és vele akarok dugni. Nehéz a gondolatnak ellenállni próbálom a másodikat kiverni a fejemből és csak a barát barátomra gondolni hiszen a barátságunk az örök ezt megbeszéltük. Jaaa és ők ismerik egymást ez a legkellemetlenebb a lelkemmek.

25/N

Kioktatást nem kérek a barátság extrákkal kapcsolatról. Tudom sokan elítélek de a kérdés nem erre irányul!!! Köszönöm a megértést és előre is a válaszokat! :)



2022. jún. 8. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne szexelhetnél mindkettővel?
2022. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik nektek, szexeltek is, de kétszer is leírod, hogy barát.

Ilyen körülmények közt nem tudok válaszolni, hogyha még te sem tudod, ki-ki.

Az elsővel maradhatnátok barátok (bár az az extrák után már nem tudom mi... barátság extrákkal extrák nélkül?) attól még, hogy a másodikkal egy párt alkottok.

2022. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szó sincs arról, hogy páromnak akarom. Az első a barátom és szoktunk néha dugni, mert vonzódunk egymáshoz. Ebbe kértem senki ne kössön bele.

A másodikkal nem nagyon beszéltem még csak egyszerűen lehet tetszik és vele eltudnék képzelni egy két alkalmat, hogy jó viszonyban is maradunk.

A kettő ember ismeri egymást. Remélem így már érthetőbb

2022. jún. 8. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jo indulattal mondom neked, hogy szerintem itt azt se tudod, hogy mit szeretnel.
2022. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De tudom mit szeretnék. Elsővel marad minden de a másodikkal eljátszok gondolatban és ebben kértem a segítséget, hogy mit tegyek ez ellen.
2022. jún. 8. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
25 évesen itt tartani, te jó ég.. :D
2022. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Kizárólagos barátság extrákkal? Annak meg mi értelme?


Vagy a párod vagy feleslegesen vagy hűséges. Lehet 2 szexkapcsolatod is. Szervezz akkor már hármast.


Ha meg az a kérdés hogyan verj ki valakit a fejedből akkor szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot.

2022. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem is beszélek vele. Egy hónapban egyszer max látom.

Nem akarok ,, hűséget,, hiszen csak barátság egyszerűen rossz érzés, hogy egyszerre kettő partnerre vágyom. De köszönöm a választ 😊

2022. jún. 8. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:

"max látom"

Nem is szexeltek? Az előbb még azt írtad.

2022. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az elsővel igen
2022. jún. 8. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!