Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az baj hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj hogy ha már most sokat gondolok arra, hogy szeretnék gyereket? 21F

Figyelt kérdés

Alig várom, hogy gyerekem legyen majd. Ha minden meglenne hozzá akkor akár már most is, de sajnos sem lakásom, sem barátnőm:(

Szerintem annyira aranyosak a babák, hogy legszívesebben ellopnék egyet:D


Ti hány évesen vágytatok arra hogy gyereketek legyen? :)


2019. jan. 19. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én gyermekkorom óta anyuka akartam lenni 22N
2019. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigá.ny.:D
2019. jan. 19. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 17eves koromtol szerettem volna anyuka lenni

Most 20éves vagyok es 3honapos a kisfiam

2019. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta szeretnek

Olyan 11 lehettem amikor vettem külön kis baba ruhákat

Meg most is megvan és vigyázok ra :)

2019. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Tesoim sokkal később születtek mint én ezért hamar beindult az anyai ösztönöm. Most 22 évesen énis anya szeretnék lenni. Nem érdekel se a pénz se a karrier csak cdaládot szeretnék. Természetesen nem jelenti azt h nem is dolgoznék. De nekem a legnagyobb álmom h boldog családom legyen. Ritka az ha valaki fiatalon családot akar mert a legtöbb későn érő vagy ki akarják élni magukat. Légy büszke arra h érettebb vagy :)
2019. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, nálad kicsivel fiatalabb lányként én is fantáziálok ilyenekről (az már más kérdés, hogy apajelölt nincs, sem olyan életkörülmények, amelyek között ez megvalósulhatna, plusz valószínűleg sose leszek alkalmas egy gyerek felnevelésére).
2019. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok és már szeretnék :) de még csak párom sincs és ki tudja mikor lesz, ha lesz egyátalán. 25 éves koromra már anyuka akarok lenni.

Nekem csak az szokatlan, hogy egy fiatal férfi már szeretne gyereket, mások még 30 évesen sem állnak készen vagy nem akarnak.

2019. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze az érettséghez!


Gyereket akar, mert cukik a babák? Ejh, de érett hozzáállás! :"D


Beállítottságtól függ... a lényeg, hogy ne légy felelőtlen. Teremts egy olyan egzisztenciális alapot, amire egy gyereknek szüksége van. Vakvilágba ne csináéj fel senkit, mert az önzőség.

2019. jan. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!