Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha szûz lányként túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha szûz lányként túl sokat gondolok a szexre?

Figyelt kérdés

Tartok is tôle, de van, hogy mindennél jobban akarom. Lehet már teljesen agyamra ment az egész. Ez azt jelenti, hogy perverz vagyok és nem vagyok normális ha napjában többször eszembe jut?


21/L



2020. szept. 3. 22:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jobban kifejtve, majdnem mindenrôl az jut eszembe
2020. szept. 3. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz túl sokat gondolni rá :P
2020. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen normális vagy. Csak ne legyenek hisztis hangulat ingadozasaid, mert ez a stílus már arra utal kicsit. :D jó még nem hisztis, de az ingadozás már erzodik :D

Remélem azért jóban maradunk!

2020. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Pacsi, nekem is 😀
2020. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Tégy érte, hogy valóra váljon 😊 amúgy meg teljesen normális
2020. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Gáz, mert teljesen más érzés lesz, mint amit elképzeltél. Én hatalmasat csalódtam a szexben, nem is értem mások miért vannak úgy oda érte. Maszturbálni és közben fantáziálni sokkal jobb, mint valakivel szexelni. Egyedül az orális része, ami kimondottan jó és azért jó ha van a partner, de maga a szex, egyáltalán nem izgat föl.
2020. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az lenne a baj, ha nem így lenne.

6os: ne aggódj, majd találsz te is valakit akivel jó lesz a szex, és utána imádni fogod te is.

2020. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen normális, egészséges fiatal lány vagy. Keress egy neked szimpatikus pasit akiben megbízol és hajrá, ne tartogasd a szűzességed a nászéjszakáig.

#6-os akkor nem jó partnert/partnereket fogtál eddig ki... a szex az egyik legjobb dolog a világon! :)

2020. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez normális dolog, tombolnak benned a hormonok.
2020. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Abszolút normális.

F

2020. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!