Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolok már túl sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok már túl sokat is erre a férfira?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akinek tetszettem évekkel ezelőtt.A régi munkahelyemre járt be sokat.Tudta hogy van párom úgyhogy csak bókolgatott meg sokat beszélgettünk messengeren. Munkahelyet váltottam. Nem keresett már vagy két éve. Most sokszor futunk össze az új munkahelyem miatt. Tisztára zavarban van a közelemben, már szerintem a munkatársaimnak is feltűnt, meg többször is észrevettem hogy figyel. Rendes velem meg folyton érdeklődik. Bár próbálja magát visszafogni úgy látom,van hogy direkt rám se néz. Amúgy külsőre nem rossz pasi, de nem is érzem azt hogy annyira vonzana mégis a sokszor gondolok rá. Ez mitől lehet?

L26


2019. dec. 30. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan még a pàrod,akkor gondolom Ott màr nincs olyan szenvedély..vmiért ez a ff meg izgat téged.
2019. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szenvedély az már nincsen, az tényleg hiányzik. Úgy vettem észre hogy féltékeny páromra, mert tett rá múltkor is megjegyzést, amiből az jött le hogy szerinte papucs.
2019. dec. 30. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hiúságodat legyezgeti, hogy tetszel neki. A pároddal langyos a viszonyod?

A felnőttkor akkor következik el, amikor elmúlik az ellenállhatatlan kiváncsiság, és megtanulunk mérlegelni, különbséget tenni.

2019. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztosan igazad van abban hogy legyezgeti a hiúságomat. Felnőttnek már elég felnőtt vagyok, amúgy párommal 8 éve vagyunk együtt, ő az első komoly kapcsolatom, már eléggé eltűnt a romantik. Lehet az vonz a másikban hogy érdeklem, meg tudom hogy tetszettem neki évekkel ezelőtt mert mondták ismerőseim hogy belémzúgott.Gondolom nem változott az hogy tetszem neki.
2019. dec. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!