Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi nem kívánja a szexet!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nem kívánja a szexet!?

Figyelt kérdés
A férjem igaz, hogy rengeteget dolgozik mostanában, nem csak a munkahelyén, hanem a közös házunkon is. De babát szeretnénk, talán pont ezért is viszi túlzásba a munkát. Már az is megfordult a fejemben, hogy megcsal, pedig nem olyannak ismertem, de nagyon féltékeny vagyok. Heti talán 2-3 szex van, mert fáradt és bealszik. De amikor van, is én vagyok felül, ritka az, ha ő mozog. Szóval tényleg lehet, hogy nem kívánja? De a baba így nem fog jönni...

2022. aug. 29. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-3 még nem is rossz..
2022. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen jó, főleg ha fáradt is. Én nem aggódnék.
2022. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus példája annak hogy ha nincs baj, akkor csináljunk... ha szétmelózod az agyad és leginkább csak alvásra vágynál a heti 2-3x még nagyon jó. A férjed érted, a családjáért, a babáért hajtja szét magát. Becsüld meg!
2022. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ti nők, ti semmit nem tudtok értékelni....Sok mindent meg sem érdemeltek!!!!!!!!!!
2022. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen ennyit, túl sokat dolgozik.

4, ne minden nő nevében beszélj, kösz màr!

2022. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Összetenném a 2 kezemet a heti 2-3 szexért...

30F

2022. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
A lovagló nem ideális póz teherbeeséshez.
2022. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ugyanebben a helyzetben vagyok férfiként. Mármint hogy felújítom az első közös otthonunkat munka mellett, van olyan hét, mikor összejön a heti 3, valamikor több, de előfordul, hogy konkrétan 0.

Baromi fáradt vagyok, de hidd el, vágyom a szexre. De este már nincs erőm. Próbáljátok ki, hogy nem vártok estig, hanem napközben ha épp úgy adja ki. És ne úgy, hogy "küldöd a jeleket, ő meg majd elcsábít". Menj oda és cuppanj rá a farkára. Hidd el, menni fog egyből. Mondjuk mi meg tudtuk beszélni a dolgot, és külön figyelünk arra, hogy ne menjen rá a házasság a felújításra, de még így is nehéz. Nemhogy úgy, hogy még a háttérben kombinál a másik ilyeneket.

Kommunikáció.

2022. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Te mennyire veszed ki magad a munkából és a pénz keresetből?

MErt bizony ellehet nagyon fáradni , de próbáld te is ki és akkor lehet megváltozik a vélaményed.

2022. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Teljesen jogos kérdés.


Kérdező, mennyit segítesz és dolgozol? Vagy kevesebbet dolgozók?

2022. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!