Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, amikor egy férfi már kegyetlenül kívánja a szexet, hogy neki elég egy orál?

Figyelt kérdés

Vannak olyan alkalmak is a kapcsolatunkban, amikor fokozottabban kell a szex, mert már mondjuk napok óta nem volt, vagy nem voltunk együtt, vagy épp fel vagyunk villanyozódva nagyon valamitol, szoval amikor egy férfi már nagyon "kivan éhezve" és borzasztoan kell a szex.


Ebben az állapotban hogyhogy nem az jön a baratomból, hogy rámveti magát es jóformán megerőszakol, vagy vadul szenvedélyesen akar, vagy már egy csóktól is majdnem elmegy(mint az összes exem eddig), hanem arra motivál, hogy gyorsan "ápoljam" le, szex nélkül.


Normál esetben ilyenkor esnek a párok vagy nem párok egymásnak, vadul szenvedéllyel, visszatarthatatlanul, kissé erőszakosan is (mint a filmekben), hogy VÉGRE szex, a barátom meg...hanyatt fekszik és várja hogy én vegyem kézbe a dolgokat, es simán hagyja, hogy csak egy orál legyen és ennyi.

Nincs igénye szinte arra sem hogy lássa a nőt, játszon a mellével, érezze a p.nciját, "elkapja", karolja, hanem csak fekszik.


Még meg is érteném amikor átlag hetkoznapi szex lenne.


De ezt akkor csinálja, mikor hatalmas a hév éppen!!dübörögnek a hormonok!



#nulla szex
2022. márc. 24. 17:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Szóval amig egy normál férfi amikor már nem bír magával es jóformán falhoz vágja a nőt és ugy akarja megkapni, elveszti az eszét annyira kell a szex, ugyanekkor a barátom lefekszik es leoráloztatja magát!!


Ezt mire véljem?

2022. márc. 24. 17:39
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem valahol te is tudod a választ...
2022. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
És te még vele vagy?! Nem is értem...
2022. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2# nem, nemtudom a választ arra amikor egy férfiban tombol a feszültség hogy képes orált akarni bárkitől is?


3# a kapcsolat elején betudtam ezt annak hogy "impotens" volt. Eleinte nehezen ment neki a szex a drogoktol de azokat letette. Es ma már "csődör". Szoktam kapni tőle vadul szenvedéllyel is.


En azt nem értem csak, hogy felfokozott magas hévben hogy képes ilyenekre hogy 5 perc orál es ennyi?

2022. márc. 24. 18:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szamomra egy kinzas lenne, ha hosszu kihagyas utan csak egy oralt kaphatnek. En nem is biztos, hogy tudnek oraloztatni ilyen allapotban, mert annyira le akarnam vadaszni, eloterbe kerulnenek ilyenkor az allatias osztonok, amiket egy laza szopassal nem lehet kielegiteni. De mint a mellekelt abra mutatja, nem vagyunk egyformak, van aki egy laza pipaval is meg tud elegeni ilyenkor...
2022. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5# igen!


Ezert is keptelen vagyok mégcsak felfogni is

2022. márc. 24. 18:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lelövöm a poént mert látom hogy valóban nem az eszedért tart.

Hanem:


Üríteni tart. Igazából nincs nagyon kedve az aktushoz, a macerához, a felesleges mozgáshoz, egyszóval semmihez sem Veled ami őt megeröltetné.

Viszont az tök jó neki hogy füttyent egyet és te már furulyázol is. Tehát ő kielégül annyira amennyire ő szeretne.

És abszolút nem érdekli ezen felül hogy veled mi van.


Jó dolog olvasni ezekről a remekül működő kapcsolatokról. 😀

2022. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De nem rolam van szo hanem rola utolso.
2022. márc. 24. 18:51
 9/18 A kérdező kommentje:

A ferfiak képesek utcán vadidegen noket megeroszakolni.

Errol a hévről van szo.

Hogy képes ilyenkor oralra?

2022. márc. 24. 18:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:53


Ennél több "hévet" mint hogy erekciója van amikor lesz*pod nem tudsz kivàltani belőle. Van az a nő akit gondolkodás nélkül megugrana, de akkor az nem te vagy ezek szerint.

2022. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!