Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, amikor egy férfi már kegyetlenül kívánja a szexet, hogy neki elég egy orál?

Figyelt kérdés

Vannak olyan alkalmak is a kapcsolatunkban, amikor fokozottabban kell a szex, mert már mondjuk napok óta nem volt, vagy nem voltunk együtt, vagy épp fel vagyunk villanyozódva nagyon valamitol, szoval amikor egy férfi már nagyon "kivan éhezve" és borzasztoan kell a szex.


Ebben az állapotban hogyhogy nem az jön a baratomból, hogy rámveti magát es jóformán megerőszakol, vagy vadul szenvedélyesen akar, vagy már egy csóktól is majdnem elmegy(mint az összes exem eddig), hanem arra motivál, hogy gyorsan "ápoljam" le, szex nélkül.


Normál esetben ilyenkor esnek a párok vagy nem párok egymásnak, vadul szenvedéllyel, visszatarthatatlanul, kissé erőszakosan is (mint a filmekben), hogy VÉGRE szex, a barátom meg...hanyatt fekszik és várja hogy én vegyem kézbe a dolgokat, es simán hagyja, hogy csak egy orál legyen és ennyi.

Nincs igénye szinte arra sem hogy lássa a nőt, játszon a mellével, érezze a p.nciját, "elkapja", karolja, hanem csak fekszik.


Még meg is érteném amikor átlag hetkoznapi szex lenne.


De ezt akkor csinálja, mikor hatalmas a hév éppen!!dübörögnek a hormonok!



#nulla szex
2022. márc. 24. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert egy tengericsillag
2022. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
"A ferfiak képesek utcán vadidegen noket megeroszakolni.Errol a hévről van szo." Vagy ha nincs "vadidegen nö", vagy mégsem akar eröszakolni akkor gyorsan elvonul valahova és kiveri. Ürités kész, jön a megnyugvás. (Te pontosan ezt a szerepet töltöd be nála. Cumi, ürités, megnyugvás.) Mit nem értesz ezen?????
2022. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A hévet nem értem. Hogy ahhoz hol elég egy orál.
2022. márc. 24. 21:59
 14/18 A kérdező kommentje:
5.érti csak.
2022. márc. 24. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Dehogy, mi is értjük, csak #5 azt válaszolta, amit te akartál olvasni.

A válasz egyszerű: orgazmusra vágyik, akármiként is. A szopást sok férfi jobban élvezi, mint a dugást, talán ő is egy közülük. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy kiéhezetten az elnyújtott szex a legjobb. Kielégülni, minél hamarabb, ez a cél. A tartalmas, játékos, a nő minden porcikáját bevonó, kiélvező szex éppen akkor működik, ha nincs a végletekig kiéhezve. Ha van ilyenekben is részed, ne sajnálj tőle néha egy gyors kielégülést.

2022. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Csak nekem rosszul esett hogy nem találkoztunknes végre valahára mikor találkozunk ezt kapom hogy lefekszik csak :(


De beszeltem vele. Nagy unottan annyit mondott ő nem szexfüggő. Azalatt az idő alatt mig nem voltunk együtt mégcsak ki sem verte. Őt nem hatja meg a szex.


Elkezdtem agyalni mikor mitol lehet az amikor vadul szenvedellyel adja. Es beugrott hogy az csak akkor van amikor en felhúztam őt, r.bancos voltam szexi meg qrvás.

Tehát amikor egyutt sem vagyunk nincs is mi felhúzza.

Maga a szexhiány, ha nem vagyunk egyutt, nem találkozunk, az önmagában benne nem okoz "tüzet".


Nekem ez nagyon fura.

Én ha nem voltam vele x napja, bennem már minden van, kinlodok. Es amikor találkozunk végre, az mindent visz, jön a hév.


Abszolut lelombozo az hogy benne meg semmi ilyenkor, hanem csak fekszik.

2022. márc. 25. 07:58
 17/18 A kérdező kommentje:
Mig nem voltunk egyutt én meg masztiztam 2 szer is. Ő meg semmi.
2022. márc. 25. 07:59
 18/18 anonim ***** válasza:

A szex hiánya egy idő után a vágyat is öli. Ezer macskás vénasszony a példa rá, hogy le lehet szokni a szexről. Szerintem te keresed a bajt, ahol talán nincs is. Ha qurvásan számodra is jó, akkor legyen úgy!

Amúgy szerintem egy szexuális analfabéta a pasid, de hát nem vagyunk egyformák, és nem ő a legrosszabb, vannak, akik mindig csak "hagynák magukat", meg akiknek az az elvük: neki is annyi ideje volt, mint nekem.

Öeganyám mondta: ki milyen virágot szakajtott, azt szagolja.

2022. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!