Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötvenes férfi mennyire kívánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötvenes férfi mennyire kívánja és bírja még a szexet?

Figyelt kérdés
Mennyi szexre van igénye? Mennyire bírja? Előjátékra van még igénye, vagy inkább már csak magán az aktuson van a hangsúly?

#szex #férfi #ötveneskorosztály
2021. máj. 5. 09:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Eddigi tapasztalataim alapján ugyanúgy igénylik mint a fiatalok. Csak nem olyan gyakran. De ugyanúgy ha nem jobban bírják. Előjáték is szokott lenni.
2021. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így általánosítani szerintem, van aki jobban bírja, mint egy 20 éves, és van, aki már csak tablettával működik havonta egyszer. Van aki tényleg figyelmes, de van, aki már unja a nőket és már nincs türelme a "körítéshez". Van, aki istenien néz ki, edzőteremben kidolgozott testtel; és van, aki elhízott apu testű. Mindenféle van.
2021. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Kitalálom. A szokásos sztori. 30 körüli nő vag, akinek nem elég jók a 30 körüli férfiak, ezért rámozdultál egyik elvált kollégádra. Ezért kérdezed. Figyi, változó. Van, aki 70 évesen is keményen reszel, más 40 évesen is képtelen rá. Állóképesség, egyéni adottság kérdése.
2021. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

55 vagyok. Naponta minimum egyszer kívánom, de ha több van, még jobb.

Nem szeretem a pár perces "meneteket" (bár nyilván van olyan, hogy csak arra van lehetőség/hangulat, és nyilván az sem rossz).

Voltak nálam huszonévekkel fiatalabb barátnőim, hozzájuk korban illők többsége gyengébben teljesített, elmondásuk szerint.

Nekem legalábbis azt mondták többen is, hogy a fiatalabb srácok önzőbbek, kevésbé törődnek a nőkkel és fantáziátlanabbak.

Én ezt nem tudom, a saját szexuális életemről tudom, hogy nagyon is aktív, és megy a több menet is egymás után.

De ahogy előttem is írták, ez valószínűleg nem elsősorban korfüggő, vannak huszonévesek között is sokan merevedési problémákkal, és nyilván az 50-esek között is. Nincs erre recept.

Talán inkább a hozzáállásban van valamennyi különbség az idősebbek javára, de ez is lehet egyéni.

2021. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

51 vok.És heti 2,3szor kívánom a szexet.Persze nem vagyok leharcolt.Egészségileg rendben vok.Orvos akkor lát,ha jogsit hosszabbítok,vagy alkalmasságin.Korházban jómagam paciensként 1 szer voltam ,mikor mandulaműtétem volt 7 éves koromban.


Nyilván a kor előrehaladtával statisztikailag kevesebb a szex,mint huszonévesen.

Ez viszont nem mindenkire érvényes,hanem az általános többségre.


Az előttemlevő jol leírta.Egyénfüggő.

Lehet az egy betegsegekkel küzdő 50 éves,de lehet egy jobb állapotban levő is,mint egy beteges huszonéves.

2021. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

52 évesen jelentem hogy megy ez! Én is heti két-háromszor bújok össze feleségemmel. Általában egy-egy menetre de néha van idő kettőre is.


Viszont a menetidő a fiatal évek 10 percéről háromnegyed- vagy egy órára nőtt. A feleségem élvezetére. Nem azért mert lankad, áll mint a cövek, hanem mert megtanultam korrektül használni.


Jobb, élvezetesebb a szex most mint 20-30 éves korunkban.

2021. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Mese habbal.
2021. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
13%
Majdnem mind impotens már, és a testük sem szép látvány.
2021. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Lenne igényem bőven, de itthon már nem megy, más meg sajnos nincs 🤷‍♂️ 48F
2021. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Kívánni kívánják, de csinálni már nem nagyon tudják.
2021. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!