Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon miért csalt meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csalt meg a barátom? Az ember azt hinné, hogy egy ötvenes pocakos férfi örül, hogy megkapott egy 22 éves fiút, aki megad neki mindent az ágyban, erre megtudtam hogy van egy másik kapcsolata is. 22/f

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Többre, másra vágyott
2020. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden nap megcsinál, vagy szopom.
2020. jún. 19. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Jó dolgában már nem tudja, hogy mit csinál.Ne bánkódj miatta, hagyjad, hadd menjen a p-ba. Nem érdemel meg Téged.
2020. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Vadászösztön, változatosság - tessék máris itt van két indok a félrelépésre. Meg ezen kívül még van tucatnyi, az hogy melyik embernél pont mi az oka meg elég sokrétű - majdnem annyira mint ahányféle ember van.
2020. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ennyit a sugarboy létről. Ez sem tart örökké.
2020. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk, csak megcsalt.
2020. jún. 19. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Bevallotta? Vagy, hogy derült ki?
2020. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A legszebb fiút is unja valaki.És egyébként se hidd el, akár pocakos,akár nem, hogy állandóan veled akar majd lenni.

De azért mert ötvenes valaki,nem a hűség szobra. Bár eddig azt hittem, főleg a huszonévesek nem bírnak magukkal,mert engem a huszonéves párjaim csaltak meg mindig,az is igaz, hogy azonnal szakítás volt.

És az is lehet, hogy nem testileg, hanem lelkileg van másra szuksége, olyanra,amit te nem adsz meg neki.

De ez akkor lenne bizonyos, ha kibeszélnétek.

2020. jún. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam vigasztalódhatsz, ha akarod én is leszoplak! ;)
2020. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te sem vagy semmi. Megbocsátod hogy megcsal és vele maradsz, mert kell a lóvéja, de itt meg siránkozol. Te néha használod az eszed? A pénz miatt vagy vele. Vagy megszokod hogy félremegy, vagy lehet élni önállóan és a saját lábadra állni, nem pedig kitartatni magad.
2020. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!