Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti járnátok 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok 22 éves szűz lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy bánnátok vele másképp? Mennyit várnátok rá max. pettinggel és magával az aktussal? Utóbbinál ha ő fél évet akar, az sok szerintetek? Hogyan védekeznétek először ill. ti hogy képzelitek el egy a környezetet?

Légyszi ezekre is válaszoljatok, ha nem gond, ill. kort is írjatok, hány barátnőtök volt és volt-e köztük szűz?

Köszi előre is!



2016. febr. 3. 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az exemmel az aktussal 2 hónapot vártunk, akkor mindketten szüzek voltunk.

A barátnőmmel meg kb 1 hetet, de ő már nem volt az.

2016. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ha szerelmes lennék kibirnám azt a fél évet

nyilván lgyekeznék a legfigyelmesebb lenni,és csakis nyugodt környezetben.ahol elengedhetjük magunkat

8partnerem volt,egy volt szűz

29éves vagyok

2016. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Járnék, de a szexszel nem várnék két napnál többet, mert elmúlna a varázs. A barátságot a kapcsolattól a testi kapcsolat különbözteti meg. A harmadik szexmentes randi nálam már barátság.


42F, 26 év alatt 6 barátnő ebből csak a legelső szűz.

2016. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Nálam a szüzesség automatikus kizáró tényező. Nekem egy felnőtt nő kell, nem egy kislány aki semmit sem tud a szexualitásról és a párkapcsolatok működéséről. Öreg vagyok már tanító bácsinak. Nem szeretem ha valaki a naptár szerint akar szerelmi életet élni, mert attól retteg, higy k***nak nézik a barátnői, higy mit fog szólni az anyja vagy mert értékesebbnek hiszi magát csak mert nem járt benbe farok. Most mi lesz más augusztusban mint most februárban? Vagy azt gondoltad, hogy én majd egy stexnentes kapcsolatban verek a bránert miközben te igényeket támasztasz sőt követelőzöl? Ezt el is felejtheted. Aztán majd megcsalsz mert más farokra is kíváncsi vagy. De gondolom neked se kéne szűz srác. Akkor miről beszélünk? Nem volt még szűz csajom és nem is lesz.
2016. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok, szóval ka normálus lehet. 2 barátnőm volt, egyik szűz, gumival vedekeztünk. Petting egy kónap után volt, aktus masfél két és fél után. Elég soknak gondolom a fél évet de ha belead mindent a pettingbe ki lehet bírni. 21/F
2016. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
1 hetet varnek max.
2016. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 homo ludensz ***** válasza:

Ez függ attól hogy milyen jövőbeli tervetek van egymással.

Nekem személy szerint nem akadályverseny egy hölgy meghódítása és ezért az aktus után is akkora értékkel bír mint előtte. Ideális esetben a testi és lelki kapcsolat jól kiegyensúlyozott a két fél között és nem sorolódik egymás elé.

2016. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idősen kíváncsi lennék miért szűz az illető.


Egyébként nem tudom, lehet.

2016. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

OFF:

Ez komoly, hogy 2 nap, meg 1 hét max???

Ráadásul 1 szűznél???

Mikor a nem szűz nőket is leriban€ozzák, ha 1 héten belül szétdobja a lábát...

Én pl akikkel lefeküdtem 1. vagy 2. alkalommal, ott általában megállt a dolog, nem lett belőle kapcsolat...

2016. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%

9-es mégis ki rubancozza le? Az, hogy te nem kellettél komolyra az a te hibád.

Mert Szerinted 6 hónap az normális? Hosszútávon senki nem tolerálja az ilyen játszmákat.

2016. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!