Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti járnátok 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok 22 éves szűz lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy bánnátok vele másképp? Mennyit várnátok rá max. pettinggel és magával az aktussal? Utóbbinál ha ő fél évet akar, az sok szerintetek? Hogyan védekeznétek először ill. ti hogy képzelitek el egy a környezetet?

Légyszi ezekre is válaszoljatok, ha nem gond, ill. kort is írjatok, hány barátnőtök volt és volt-e köztük szűz?

Köszi előre is!



2016. febr. 3. 08:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,járnék. Volt is ilyen: a barátnőm szűz volt, amikor megismertem. Nem siettük el a dolgot, fokozatosan lépdeltünk előre és nekem is nagy élmény volt, hogy újabb és újabb dolgokat mutatok meg neki. Az ágyban felszabadult, (jó értelemben vett gátlástalan, azaz inkább gátlásmentes) a szexet élvezni tudó nő lett belőle.
2016. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok, szintén szűz, de a 6 hónapot sokallom.

Ezt most hogy kell elképzelni? Szeretitek egymást, megbízol benne, de a naptárban húzod a strigulákat, és ha letelt a 5 hónap a nyakába ugrasz? Vagy félsz, hogy nem bizhatod rá magad?

Jó, várj vele, én sem akarok az első randib ágyba bújni senkivel, nehogy csak annyi legyek, hogy a szex bakancslistáján kihúzhassa a "szűz lány" pontot, de azért fél év sok.

2016. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy te nem kellettél komolyra az a te hibád."

Nem feltétlen én nem kellettem. Adott a helyzet, beszélünk 2 órát, dugunk 1et, nem ismerjük 1mást, egy szimpla szex meg kevés ahhoz, hogy tovább lépjünk, + sok esetben ha nem jó (márpedig az első nem sűrűn jó, mert nem ismerjük egymás testét), utána rá se tudtam sokszor nézni a másikra, nem tudtam vele mit kezdeni. És nem is akartam látni se többé. Ezt én nem nevezném hibának, hogy nekem ez önmagában KEVÉS....

De ki mondta, hogy 6 hónap?

Amiből nekem kapcsolat lett, ott 2-3 hetet vártam. Ami ha jól számolom, még 1 hónap sincs, nemhogy 6...

2016. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseidre egyenként:


- Igen járnék.


- Elhalmoznám figyelemmel és törődéssel, olykor valami kis aprósággal, virággal stb. (ez a minimum minden párkapcsolatban szerintem)


- Mennyit várnék? Hát nem vagyok az a nyomulós típus, így nem siettetnék semmit sem. Romantikáznánk sokat, abból lehet petting is, ez függ a lánytól is, hogy mikor érzi úgy, hogy szeretné. Az aktusról is így vélekedem, amíg nincs meg egymás felé a bizalom, kellő ismeretség, addig olyan, mintha egy idegennel szeretkeznél. Kell a kapcsolatban egy stabilitás is, nem az, hogy szexre kell a másik, aztán viszontlátásra.


- Is-is. Függ attól, hogy a lány milyen neveltetésű és gondolkodásmódú. Ha tényleg az igazival akarja elveszíteni és azért vár, akkor felesleges siettetni a dolgot, mert néhány randi és program után még nem biztos hogy egymásnak a nagy Ő-i vagyunk. A lány akaratát pedig tiszteletben tartom, ha ő így gondolkodik. A várakozást elütnénk közös programokkal. Fontos nekem, hogy aki a barátnőm az egyben a barátom is legyen, összekovácsolásban pedig a közös programokat tartom a legjobbnak.


- Mindenféleképpen óvszerrel először is és utána is. Tablettát sosem szedetnék egy barátnőmmel sem, ki tudja milyen zavarokat okoz majd neki, illetve okozhat a későbbiekben. A "gumiba nem érzek semmit" szerintem csak duma, nekem úgy is nagyszerű az együttlét.


- Mivel azt írtam, hogy járnék egy ilyen lánnyal, így beleképzelve magam a helyzetbe, egy romantikus, meghitt együttlétet tartanék alkalmasnak. Mivel szűz, és ez lenne az első együttléte a lánynak, így nem csak a környezetet de az együttlétet is felejthetetlenné tenném.


Egy olyan barátnőm volt eddig akivel jártam is, ő már nem volt szűz, de én igen. Az első együttlétig 3 hónapig vártunk.

Akkor 19 voltam, ő 21 és két hónapig tartott a kapcsolat, mivel körülményes volt találkoznunk.


20F

2016. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A 6 honap már soknak találom, az ember beleun v vár fél évet s mikor eljön a dolog az egyik azt mondja(akár te is) ez nem volt jo, vele mindig fájdalmas, stb. Ne legy ennyire gatlasos, a szex hozzatartozik a parkapcsolathoz, ugyanolyan dolog mint az h tudsz e a paroddal szorakozni menni, mindenről beszélgetni. Ha találsz egy normális pasit akkor szerintem vele 3 honap után már ágyba bujsz, ha csak nem vagy tul gátlásos ami nem jo, mert akkor az agyban se mersz majd kezdeményezni uj dolgokat kiprobalni.
2016. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Bírom az ilyeneket hogy másképp kell veletek bánni... Elvárjátok? Mire fel? Nem az a nagy kincs ha még szűz vagy(vagy csak annak mondod magad), hanem ha egy nőnek van esze. Ami elég ritka. És ez nem szüzesség kérdése!

8 szűz után. És abből 1 volt jó, meg egy majdnem jó.

2016. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Járnék. Sokkal figyelmesebb lennék vele. Fél évet tudnék várni, bár lehet, hogy sok lenne. Szerintem gumival védekeznék. A környezetet mindenképp szobában, este, gyertyafénynél, illatosítókkal, lágy zenével. 33F 3 barinő és egy sem volt szűz.
2016. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen járnék, ha úgy érzem összeillünk.


Nem bánnék vele "másképp" a szűz lányok is ugyan olyanok, maximum kevesebb testiség az elején, kicsit óvatosabban haladnék. Izgató is tud lenni, hogy neki még minden dolog új.


Petting jó, ha minél hamarabb van, de szexre tudnék várni. Fél évet is akár, ha egyébként színes az együtt töltött idő. Anno barátnőmre, aki szűz volt, jóval több mint egy évet vártam, bár csak 18 volt. Nem bántam meg. Környezet legyen nyugodt, kényelmes, legyen bőven idő, pár pohár bor sem árt. Védekezni gumival célszerű, és ne aggódj, egyáltalán nem mindenkinek fáj, főleg, ha türelmes és gyengéd a partner, meg sok az előjáték.

2016. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Max 1-2 hónapot várnék vele, ha már 22 éves. Minek húzni tovább? Ha kívánjuk egymást, akkor már úgyis a legelején megmutatkozik ez. Fél év esélytelen, nem szűz férfi vagyok, hogy puncsoljak a lyukért fél évig. :D
2016. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#13

Ha már számháborúzunk én sem mondtam, hogy két óra ismerettség után ágynak kell esni.

Persze más kérdés ha a felek ismerik egymást kirábról.

2016. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!