Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti járnátok 22 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok 22 éves szűz lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy bánnátok vele másképp? Mennyit várnátok rá max. pettinggel és magával az aktussal? Utóbbinál ha ő fél évet akar, az sok szerintetek? Hogyan védekeznétek először ill. ti hogy képzelitek el egy a környezetet?

Légyszi ezekre is válaszoljatok, ha nem gond, ill. kort is írjatok, hány barátnőtök volt és volt-e köztük szűz?

Köszi előre is!



2016. febr. 3. 08:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

úgy látom, hogy többen írták. a szüzesség nem hátrány, sőt erény. elkapkodni semmit nem kell, egy jó kapcsolatban meg nem a szex a legfontosabb. viszont a céldátumok kitűzésének én sem látom sok értelmét. teljesen mindegy, hogy a harmadik randit, négy napot, egy hetet, vagy hónapokat tűz ki bárki. szerintem megélni kell a kapcsolatot, élvezni az életet és amikor mindkét fél úgy érzi, hogy eljött az idő, akkor belevágni a szexbe - legjobb persze fokozatosan.


a szüzességet szerintem sokan túlmisztifikálják. én se szívesen foglalkozom vele, hogy a párom hány másik pasival volt és kivel mit csinált korábban, így a szüzesség ugye érték. viszont sajnos általában semmi sem tart örökké és ha egy kapcsolat nem működik, akkor váltani kell, mert a jól működő kapcsolat és a felek közti harmónia szerintem fontosabb, mint a szüzesség az oltárnál.

márpedig sok kapcsolat pont a szex miatt nem működik. nem ugyanazt akarják a felek, más a vérmérsékletük és az igényeik, változatosságra vágynak, vagy csak valamiért nem megy. ezeknek éppúgy ki kell derülnie egy teljesértékű kapcsolathoz, mint sok minden másnak. van, amíg nem jó elkapkodni a szexet, de ugyanúgy megvan az a pont, ahonnan már várni sem érdemes vele. és ennek az időpontja nem határozható meg előre, ezt érezni kell - mind két félnek...

2016. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De utolsó a szex a legfontosabb és a szüzesség bem erény.
2016. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!