Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21-23 év körüli lányok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-23 év körüli lányok nektek mennyire fontos a szex az életetekben?

Figyelt kérdés
1-10 ig?
2022. aug. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Fontos lenne...ha lenne! 😏

33N

2022. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem abban a korban nagyon fontos volt, nem is volt komoly kapcsolatom, mert csak szexelgetni akartam.
2022. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Párkapcsolatban fontos. Azon kívül nem érdekelne/nem érdekelt.


Komoly kapcsolatom van, jó a szex.


A jó szex fontos a kapcsolatban. Az, hogy semmi sem tabu, hogy mindketten állandóan szexinek érezzük magunkat, hogy rengeteg közös élmény van, hogy élvezzük, átmozgat stb. Ez megelőz közvetetten rengeteg gondot. Persze nem csak ez.


Nem ez a legfontosabb, de mondjuk 8-9?


Mióta szexelünk a párommal, nem telt el úgy 2 nap közösen, hogy ne szexeltünk volna. Van, hogy napi 2-3 is van, meg olyan is, hogy kimarad 1-1 nap. (Meg persze ha nem találkozunk, akkor annyi)


21l

2022. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én párkapcsolatban élek. Nekem nagyon fontos. Az előző 3 évig tartó kapcsolatomban alig volt szex. Nagyon rosszul esett a nőiességemnek. A mostani párommal viszont rendszeres a szex és ez neki és nekem is fontos. De talán azért, mert az ő előző kapcsolatában is ez volt a gond. Úgyhogy mi odafigyelünk. Mind a ketten szoktunk kezdeményezni. 23/L
2022. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 4-es vagyok. Ami a pontokat illeti, én 9 pontot adok. Azért nem 10,mert nyilván vannak fontosabb dolgok is egy kapcsolatban vagy az életben. Nem a szex van az első helyen. De akkoris fontos dolog. Pláne egy párkapcsolatban
2022. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
1 Akkor miért mondasz le rola? (Ha kényesnek véled a választ, kérlek, ird priviben!)
2022. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok és mivel még nem vagyok elég érett hozzá az is maradok meg egy darabig. Így 0
2023. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!