Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes jóba maradni exel /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes jóba maradni exel / exbaratnő ~vel, mikor számotokra fontos személy volt életetekben?

Figyelt kérdés
Persze valamiert nem lehettek jóba mert vagy megcsalt, vagy van parja már, erzitek jóba akartok vele maradni.
2018. okt. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy ez szabadon választható viszont amit egyáltalán nem kell, az a gyűlölet.

32/f

2018. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ex mindig kényes téma. Neked nincs kapcsolatod? Ha van, akkor kétlem h sokáig. Tényleg mindent borít, ha tartjátok a kapcsolatot.
2018. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag aki barátságban marad az exével az azt jelenti,hogy vagy sose voltak szerelmesek vagy még mindig azok.És nagyobb eséllyel pszichopata valaki aki jóban van az exével. Szerintem nem érdemes amúgy.Szakítás után még beszéltek néha,aztán teljesen megszűnik,de ez a normális. 26/L
2018. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is van egy exem, akit nagyon szerettem, de elváltak útjaink. Távkapcsolat lett belőle, amit viszont nem bírtunk fenntartani. Mivel mindkettőnknek van már más kapcsolata, inkább nem háborgatjuk egymást. Néhanapján beszélünk pár szót facebookon.

Én nem hiszem, hogy lehetséges baráti kapcsolatot fenntartani olyan exszel, akibe tényleg szerelmes volt az ember. Ez csak újabb, felesleges érzelmeket alakítana ki, ezzel meg ugye csak belekavarnánk egymás életébe. Szóval mivel szeretem, elengedem, békénhagyom.

2018. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, be kell latom, keves annak az eselye h valaki joba maradjom exevel, ahhoz szép kell elvalni, ami ritkabb.
2018. okt. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!