Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódok olyanhoz,akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok olyanhoz,akit egy szemét? Ti vonzódtatok már olyanhoz,akihez nem kellett volna? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác,több éve ismerjük egymást. Régen ameddig nem ismertem teljesen eltudtam volna vele komolyat is képzelni,de mióta megismertem jobban nem! Alapból rendes lenne,de egy nyálas,beképzelt,hazudós ember,aki sokszor megbántott már,aztán jötta nyálas szöveg. Igazából csak haverok vagyunk,de kerülgetjük egymast egy ideje,mert ő is akar engem meg én is őt. De én csak szexre,semmi másra! De miért vonzódok hozzá ennyire,ha egy paraszt? Vagy mert eddig nem kaptam meg és az vonzzana? Más is járt már így?
2022. aug. 26. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha tetszik akkor tegyél érte valamit és ha sikerül, akkor megérdemled azt, akit akartál.
2022. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Majd kinövöd.


A fiatalok és az idősebbek is vonzónak találják a "rosszfiúkat", de az idősebb, tapasztaltabb nők már fejben simán le tudják építeni az ilyen típusú férfiakkal szemben a saját vágyat és vonzalmat.


És azt gondolom, hogy ha "megkapnád" már nem vonzana annyira, mert azon a területen is sokat csalódnál, mert általában fejben sokkal jobbnak képzeljük a dolgot a valóságnál.

2022. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A mit csinálj kérdésre: felejtsd el

Ha nem megy, menj pszichológushoz. Ha ez is derogál, akkor legyél csak mártír, ahogy otthon láttad.

2022. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert egy kis szub vagy, és alázva érzed jól magad.
2022. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolod, hogy az a stílus, amit ő veled szemben megengedhet magának, az neked jár, megérdemled.

Pedig tévúton jársz...

2022. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért vonzódsz hozzá mert manipulál tégedet! Ilyeneket nagy ívbe kerüld!
2022. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ki kéne nőni apuci által okozott, gyerekkori traumáidat, és hirtelen rögtön nem lennének annyira izgalmasak, a tróger béták.
2022. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!