Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemét rohadék vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét rohadék vagyok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a férfi.A párommal volt egy komolyabb vitánk...nem írom le a részleteket,de oltári nagy hülyeséget csinált.És ezek után egy családi rendezvényen nyilvánosan hordott le és csinált jelenetet, elég durván megalázva.A hülyeségén túlléptem,de a megalázás részt még emésztgettem egy darabig.Főleg úgy, hogy nem igazán ismerte el a hibáját,és tovább hajtogatta a hülyeségét.Kellett pár hét mire beismerte,megbeszéltük.De voltak olyan kijelentései még utána is,amivel úgy oda akart bökni nekem,és érezni lehetett hogy tüske maradt benne.Amit én igazságtalannak éreztem.

Teltek a napok,szexeltünk...úgy fejeztük be hogy orálisan kényeztetett.Mivel nem szereti ha a szájába megy, ezért mindig mondja hogy szóljak ha jön. Hát én meg most nem szóltam és játszottam a hülyét hogy hopsz elfelejtettem :)



2022. aug. 8. 20:11
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ha az nem is, de proli faszparaszt simàn.
2022. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
És most ettől kemény legénynek érzed magad?
2022. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon megbüntetted mester :D
2022. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
89%
Szerintem inkább éretlen.
2022. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán legközelebb te jössz ide keseregni, hogy "mé' nem akar szivattyúzni a csajom"? Normális ember, érett felnőtt nem viszi át a vitát a szexuális életébe, különösen nem büntet vele.
2022. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Csak egy kicsit nyelt be belőle,mert utána már nyilván reagált.Kibírta, túlélte...megszeretni nem szerette meg továbbra sem :)

2022. aug. 8. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már ott, ha ennyi harag van benned felé, amivel jól láthatóan nem tudsz megküzdeni!

És igen elég nagy r0hadékság valakit szex közben (ami egyébként is egy kiszolgáltatott hekyzet) ilyen megalázó helyzetbe hozni. Neked nem lenne szabad szexelned, ha ennyire nem vagy képes tisztelni mások határait. De az is lehet, hogy csak olyan emberrel kéne összejönnöd, akit nem utálsz. Elképzelni nem tudom, hogy ennyi gyűlölet legyen bennem valaki iránt, akit szeretek, akit én választottam, akivel szabad akaratomból vagyok együtt, hogy ilyet csináljak.

Ha nem vagytok képesek intelligens emberként viselkedni és megbeszélni a problémáitokat, akkor szüneteltessétek ezt a párkapcsoalt dolgot, amíg mindkettőtöknek sikerül felnőni!

2022. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten kellően hülyék vagytok, hogy pont megérdemeljétek egymást!
2022. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Remélem egyszer kapsz egy videót tőle amin más pasi élvez a szájába és ráadásul le is nyeli örömmel.
2022. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Nem velem van a baj,én "édes" vagyok.Az ő ízlése nem jó, túl finnyás :)

2022. aug. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!